Kawa i samochody przy Piotrkowskiej 217

kawaisamochodyKawa i samochody to wydarzenie inspirowane ogólnoświatowym cyklem Cars and Coffee. Pierwsza odsłona odbędzie się 15 i 16 lipca na terenie Piotrkowskiej 2017.

Będzie to wydarzenie środowiskowe poświęcone fanom motoryzacji. Każdy ma okazję przyjechać swoim wyjątkowym – nieważne starym, czy nowym – autem i pokazać je odwiedzającym na eksponowanym miejscu. Ponadto goście Before Food Marketu i Piotrkowskiej 217 będą mieli okazję podpytać właścicieli o szczegóły i nowinki technologiczne. W sobotę na Piotrkowską przyjeżdżają właściciele unikatowych samochodów różnych marek, natomiast w niedzielę będzie odbywał się zjazd zabytkowych maluchów.

Nie samymi samochodami jednak człowiek żyje. Kawa i samochody to przecież także wspólne śniadanie. O menu śniadaniowe i brunchowe w sobotę zadba znany szef kuchni Jerzy Sobieniak, który przygotuje kanapki, burgery, szarpaną wieprzowinę, kiełbasy z jajkiem i dodatkami. Wszystko te dania na bazie produktów wyprodukowanych w systemie jakości QAFP. Chef Sobieniak będzie gościł nas z pokładu trucka „Polska smakuje jakością”.

Motoryzacja to jednak nie tylko stare samochody, to także nowe technologie. Dlatego w niedzielę od godz. 10:00 odwiedzający Piotrkowską 217 będą mieli okazję obejrzeć nowoczesne bolidy skonstruowane przez załogi z Politechniki Łódzkiej. Pierwszy z nich – Eagle One by Lodz Solar Team – to pierwszy polski pojazd elektryczny zasilany energią słoneczną!

Rozkład jazdy:
Sob, 15.07, godz. 10-16
Nd, 16.07, godz. 10-16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *