groniecW niedzielę, 18 listopada o godz. 19:15 w Teatrze Małym w Manufakturze rozpocznie się koncert Katarzyny Groniec. Bilety kosztują 75 zł i 80 w dniu koncertu. Rezerwacja: tel.: 42 633 24 24 lub kasa@teatr-maly.pl.

W czasie występu Katarzyna Groniec zaśpiewa utwory z ostatniego albumu Pin-up Princess. Jak sama mówi jest to zbiór przemyśleń, jakie nawiedzają kobietę po 35. roku życia. Zapis tych chwil pięknych, ale i tych, kiedy uświadamiamy sobie, że uczestniczymy w długim procesie przemijania. Sześć z 13 piosenek napisał Wojciech Waglewski (Voo Voo), artystka skorzystała też z pomocy nowych producentów. W przeciwieństwie do poprzednich: Przypadków i Listów Julii – Pin-up Princess  jest zdecydowanie bardziej ascetyczna aranżacyjnie. Opiera się na rytmie, pulsie i sile prostych melodii.

Katarzyna Groniec poprzez interpretację śpiewanego tekstu doskonale buduje relacje z publicznością, przenosząc na słuchaczy budowane przez siebie nastroje. Takie połączenie znakomicie sprawdza się w czasie kameralnych koncertów, takich jak ten w Teatrze Małym.

/foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

Zobacz także:

Katarzyna Groniec w Teatrze Małym (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
limboski
Limboski w Żarty Żartami
Lasse_i_Halla
Lasse Matthiessen i Halla Norðfjörð w Domu Literatury
Skull Fist, Striker i Aquilla w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*