IMG_0022Dziesięć lat łódzcy fani musieli czekać na pierwszy klubowy występ Kasi Wilk w naszym mieście. 27 marca wokalistka wraz z pięcioosobowym zespołem wystąpiła w Klubie Scenografia.

W trakcie koncertu nie zabrakło największych hitów Kasi m.in. Pierwszy raz, Po prostu czy Być może – utworów ze swoich autorskich albumów Unisono (2008), Drugi raz (2011), a także piosenek znanych ze współpracy z zespołem Kto To i Mezo.

Kasia obchodzi w tym roku dziesięciolecie działalności na scenie. Jej muzyczną karierę zapoczątkowało zwycięstwo w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki im. Anny Jantar w 2004 r. we Wrześni. Rok później, podczas KFPP w Opolu wraz z zespołem Kto To zajęła II miejsce w konkursie Debiutów i II miejsce w konkursie Premier razem z Mezo (utwór „Ważne”). Oprócz tego jest laureatką wielu innych wydarzeń, w tym jednych z najważniejszych w jej solowej karierze- zwycięstwie w polskim finale 46. Międzynarodowego Sopot Festiwal z piosenką „Do kiedy jestem” oraz Brązową Premierą „Escape” na festiwalu w Opolu.

Zobacz także:

Święto Łodzi 2011 – Mezo, Kasia Wilk, Lenka (foto+wideo)

The Sunlit Earth w Scenografii (foto)

Irena w Scenografii (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
muzyka_064
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach w Stereo (foto+wideo)
Jaga_Jazzist_9
Nordland Art Festival: Hakon Kornstad, Jaga Jazzist (foto)
Lemon_Dog_na_planie_klipu_mier
„Śmierć” – nowy teledysk zespołu Lemon Dog (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*