stankiewiczW piątek, 27 marca o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Kasi Stankiewicz. Bilety (miejsca stojące): przedsprzedaż: bilety ulgowe: 40 zł, bilety normalne: 45 zł. w dniu: bilety ulgowe: 45 zł, bilety normalne: 50 zł.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Stankiewicz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w czwartek (26 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lukasz.t. arks…

Kasia Stankiewicz przyjedzie do Wytwórni z projektem „Lucy and the Loop”, w który włączyli się artyści z różnych stron świata. Przedstawiają oni historię Lucy, jej metamorfozę, która jednocześnie dotyka, doświadcza, porusza, ale przede wszystkim inspiruje.

Najnowszy, długo oczekiwany album wokalistki został współtworzony z najwybitniejszymi muzykami na świecie. Na magicznej i zmiennej Islandii powstał teledysk do piosenki „Lucy”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Twarz w Kinie Helios (zakończony)
Ladies_Night_PomiedzyNamiGory_Plakat
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
plakat-11-fashionphilosophy-fashion-week-poland-lodz-2014-08-07-530x416
Zaproszenia na Piątek z Fashion Week Poland! (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*