Poland2Tegoroczny finał konkursu Miss Intercontinental odbędzie się w piątek, 7 października w Alicante w Hiszpanii. Kandydatki z ponad 60 krajów świata będą przebywać na zgrupowaniu już od 23 września. Polskę reprezentować będzie Miss Polonia Studentek i Miss Foto, 20 letnia Karolina Pajączkowska, która rozpoczęła przygotowania do konkursu.

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1971 roku. Tegoroczna 40 edycja wyborów zostanie zwieńczona jubileuszową galą finałową. Najwięcej, bo aż 4 razy wygrywały przedstawicielki Wenezueli. Obecna Miss, Maydelise Columna pochodzi z Portoryko. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Przed rokiem Polskę reprezentowała Izabela Wilczek, która znalazła się w półfinałowej 15 i otrzymała tytuł kontynentalny Miss Intercontinental Europe 2010, dla najlepszej europejki.

Karolina Pajączkowska ma 20 lat i pochodzi z Radomska. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako modelka i choreograf, ponieważ jej największą pasją jest taniec. Zna biegle język angielski, ma 180cm wzrostu i wymiary 87-60-89. Polskim przedstawicielem Miss Intercontinental w Polsce jest łódzka Agencja Impresaryjna Igo-Art.


fot. prywatne archiwum Karoliny Pajączkowskiej

Zobacz także:

Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011 (foto)

Miss Polonia Nastolatek 2011 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC00598
Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2014 (foto)
Półfinał The Look Of The Year 2020 (foto)
tloty30119_1
Finaliści The Look Of The Year 2017 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*