31missKarolina Pajączkowska, Miss Polonia Studentek 2011 będzie reprezentować Polskę na kolejnym międzynarodowym konkursie. Tym razem zobaczymy ją na Miss Exclusive of the World 2012 już 7 lipca w Turcji. Rok temu reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss Intercontinental w Hiszpanii.

Karolina Pajączkowska ma 21 lat i pochodzi z Radomska. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako modelka. Jej największą pasją jest taniec. Zna biegle język angielski, ma 180cm wzrostu i wymiary 87-60-89.

Konkurs Miss Exclusive of the World w tym roku odbędzie się po raz trzeci. W 2010 wygrała go reprezenantka Danii, w 2011 Peru. W wyborach biorą udział reprezentantki 44 krajów. Każda z kandydatek brała udział wcześniej w danym konkursie międzynarodowym ponieważ ideą Miss Exclusive of the World jest zebranie najlepszych dziewcząt z najlepszych.

Podczas tygodniowego pobytu w Turcji, Karolina wraz z obecnie panującą Miss i tegoroczną reprezentantką Albanii promowały konkurs w Stambule. Była gościem trzech stacji telewizyjnych w Turcji, gdzie opowiadała o Polsce, organizacji Euro 2012, konkursie Miss Exclusive of The World. Wzięła także udział w sesji zdjęciowej na jachcie,
Zgrupowanie konkursu rozpocznie się za tydzień, a wielki finał już 7 lipca.

joomplu:38052

Podzas zgrupowania kandydatki będą miały okazję poznać kulturę turecką, kuchnię oraz pozostałości kultury greckiej w miejscowości Cesme pod Izmirem. W planie zgrupowania znajdują się: próby choreograficzne do gali finałowej, rejs po Morzu Egejskim, nauka kitesurffingu i wiele innych atrakcji.

Finał odbędzie się w mieście Izmir – drugim największym mieście w Turcji. Na gali kandydatki zaprezentują się w strojach narodowych, sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych oraz strojach przygotowanych przez tureckich projektantów. Odbędzie się także konkurs talentów. Po wszystkich konkursowych prezentacjach jury najpierw wybierze półfinałową 15, a potem przyzna tytuły główne dla 5 najlepszych kandydatek.

/fot. materiały prasowe biura Miss Exclusive Of The World / Zdjęcia wykonane zostały podczas tygodnia promującego konkurs w Turcji

Zobacz także:

Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011 (foto+wideo)

Miss Polonia Studentek Łodzi 2011 (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
casting
Casting na Miss Polonia Studentek Łodzi 2014
plakatGALAmaly
Gala Finałowa Miss Politechniki Łódzkiej 2013
IMG_6406_tn
Miss Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*