KarolinaPajaczkowska2Karolina Pajączkowska, Miss Polonia Studentek 2011 znalazła się w finałowej piętnastce konkursu Miss Exclusive of the World 2012, którego finał odbył się 7 lipca w Turcji.

Konkurs wygrała Miss Meksyku, druga była kandydatka z Portoryko, a trzecie miejsce zajęła Czeszka. Jest to pierwszy sukces polskiej kandydatki w historii tego konkursu.

Konkurs Miss Exclusive of the World w tym roku odbył się po raz trzeci. W 2010 wygrała go reprezentantka Danii, w 2011 Peru. W wyborach biorą udział reprezentantki 50 krajów. Każda z kandydatek brała udział wcześniej w danym konkursie międzynarodowym ponieważ ideą Miss Exclusive of the World jest zebranie najlepszych dziewcząt z najlepszych.  Podczas zgrupowania kandydatki miały okazję poznać kulturę turecką, kuchnię oraz pozostałości kultury greckiej w miejscowości Cesme pod Izmirem. Podczas gali finałowej kandydatki z całego świata zaprezentowały się w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych.

Karolina Pajączkowska ma 21 lat i pochodzi z Radomska. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako modelka. Jej największą pasją jest taniec. Zna biegle język angielski, ma 180cm wzrostu i wymiary 87-60-89.

/fot.mat.pras.

Zobacz także:

Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011 (foto+wideo)

Miss Polonia Studentek Łodzi 2011 (foto)

   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_3547
The Look Of The Year 2012 (foto)
31miss
Karolina Pajączkowska w konkursie Miss Exclusive of The World
miski3
Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2012 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*