karnetyyRówne 25 dni pozostało do inauguracyjnego meczu Widzewa na stadionie przy al. Piłsudskiego w 2014 roku. 22 lutego (sobota, 15:30) Widzew zmierzy się w Łodzi z Piastem Gliwice. Klub cały czas prowadzi sprzedaż stałych kart wstępu na wiosenne spotkania.

Ceny karnetów na mecze Widzewa są zróżnicowane. Klub przewidział m.in. rabaty za kontynuację, a także dla kobiet, dzieci do 14 roku życia, dzieci do 5 roku życia oraz seniorów od 65 roku życia. Stała wejściówka to gwarancja obejrzenia minimum 7 wiosennych meczów przy al. Piłsudskiego.

– Za nami pierwszy obóz przygotowawczy oraz kilka meczów sparingowych. Liczymy, że wiosną pokażemy na co na stać i utrzymamy się w ekstraklasie. Co prawda ligę zaczniemy meczem wyjazdowym, ale nie możemy doczekać się już spotkania z Piastem, które odbędzie się w Łodzi. Jak zawsze liczymy na gorący doping kibiców. My damy z siebie wszystko, a Wy bądźcie z nami przez całą wiosnę. Ekstraklasa zostanie na Widzewie! – mówi Eduards Visnakovs, napastnik Widzewa. 
 
Nowością jest oferta „Im dłużej, tym taniej”. Kibice, którzy regularnie od sezonu 2007/2008 kupują karnety w systemie jesień/zima otrzymają dodatkowe 2% rabatu za każdy sezon.

Karnety na wiosenne mecze Widzewa rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego są do nabycia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 15:00 w Oficjalnym Sklepie Widzewa Łódź, który mieści się w specjalnym pomieszczeniu znajdującym się między Kasą 5A a Punktem Informacyjnym (przy stadionie przy al. Piłsudskiego) oraz na widzew.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mecz kontrolny: Widzew – KKS Kalisz 1:2 (foto)
0003
Sokół Aleksandrów Łódzki – Widzew Łódź 0:2 (foto)
widzewgkp
Widzew łódź – GKP Gorzów Wlkp. 2:0 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*