Karnawały świata na bis w Teatrze V6 (zakończony)

sylwester_bis5 lutego o godz. 19 w Teatrze V6 rozpocznie się rewia „Karnawały świata”. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Karnawały Świata”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 3 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.


Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr V6
KONKUS ZAKOŃCZONY, bilety otrzymują osoby, których maile zaczynają się od: „mara… i kost…”. Laureaci zostali powiadomieni dorgą mailową o odbiorze wejściówek.

4 komentarze do “Karnawały świata na bis w Teatrze V6 (zakończony)

 • 27 stycznia 2010 o 03:18
  Bezpośredni odnośnik

  Dlatego,ze po długiej chorobie chciałabym wreszcie poczuc karnawał…….a na pewno Karnawały Świata…….o co szczególnie proszę…….by trochę rozruszac swoje „stare”kości.Ostatnio było mi bardzo smutno,chciałabym poprwic sobie nastrój i klimaty w rytmach np. samby….
  Pozdrawiam serdecznie
  Elzbieta

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2010 o 00:30
  Bezpośredni odnośnik

  Rozumiem,ze ten konkurs wygrałam……
  Czekam na zaproszenie.
  Informacje P.Marcina przeczytałam dopiero teraz.Uważam,ze jeśli tylko drogą mailową,to dlaczego Pan nie przesłał mi tej wiadomości na maila….>??????
  W takim razie dlaczego tu na stronie-wczesniej !!!-nie pojawiła się informacja gdzie należy posyłac zgłoszenie>>>?????
  Domagam się wyjaśnienia-pilnego……..

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2010 o 03:23
  Bezpośredni odnośnik

  hmm proszę czytać uważnie informacje o konkursie: „Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W tytule wpiszecie „Konkurs Karnawały Świata”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie,” to tu zawsze było, pzdr

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *