sylwester_bis5 lutego o godz. 19 w Teatrze V6 rozpocznie się rewia „Karnawały świata”. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Karnawały Świata”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 3 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.


Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr V6
KONKUS ZAKOŃCZONY, bilety otrzymują osoby, których maile zaczynają się od: „mara… i kost…”. Laureaci zostali powiadomieni dorgą mailową o odbiorze wejściówek.
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
HUNTER_3_-_Kasia_Muraszko
Hunter w Luce (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Koncert Charytatywny dla Fundacji Gajusz w Żarty żartami (zakończony)
4 komentarze
 • marcinb
  4 lutego 2010 at 03:23

  hmm proszę czytać uważnie informacje o konkursie: „Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W tytule wpiszecie „Konkurs Karnawały Świata”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie,” to tu zawsze było, pzdr

 • Elżbieta
  4 lutego 2010 at 00:30

  Rozumiem,ze ten konkurs wygrałam……
  Czekam na zaproszenie.
  Informacje P.Marcina przeczytałam dopiero teraz.Uważam,ze jeśli tylko drogą mailową,to dlaczego Pan nie przesłał mi tej wiadomości na maila….>??????
  W takim razie dlaczego tu na stronie-wczesniej !!!-nie pojawiła się informacja gdzie należy posyłac zgłoszenie>>>?????
  Domagam się wyjaśnienia-pilnego……..

 • Marcin B
  27 stycznia 2010 at 13:24

  witam, zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą mailową: konkurs@plasterlodzki.pl

 • Elżbieta
  27 stycznia 2010 at 03:18

  Dlatego,ze po długiej chorobie chciałabym wreszcie poczuc karnawał…….a na pewno Karnawały Świata…….o co szczególnie proszę…….by trochę rozruszac swoje „stare”kości.Ostatnio było mi bardzo smutno,chciałabym poprwic sobie nastrój i klimaty w rytmach np. samby….
  Pozdrawiam serdecznie
  Elzbieta

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*