FOTO_NEMOW sobotę, 9 maja o godz. 20 w Klubie Scenografia rozpocznie się koncert Kapitana Nemo. Bilety: 35 zł – przedsprzedaż / 40 zł – w dniu koncertu.

Kapitan Nemo – znany z takich przebojów, jak „Słodkie słowo wolność”, „Twoja Lorelei”, „Wideonarkomania” czy „Nic się nie zmienia”. W czasie swojej działalności był częstym gościem różnych programów telewizyjnych, a jego piosenki utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów w Polsce i za granicą ( Francja, Australia, U.S.A). Koncertował we wszystkich większych miastach w Polsce, a także w Chicago i Nowym Yorku. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim.

Po kilkuletniej przerwie w działalności estradowej, w czasie której zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej, nagrał płytę p.t. „Wyobraźnia” i rozpoczął działalność koncertową. Obecna muzyka Kapitana Nemo jest jak zwykle melodyjna, a stylistycznie stanowi połączenie muzyki electro z elementami nowoczesnego gitarowego rocka. Kapitan Nemo jest pionierem muzyki elektronicznej przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w Polsce. To co proponuje teraz, również wyróżnia się na tle obecnej muzyki rozrywkowej w naszym kraju.

Kapitan Nemo z własnym zespołem rozpoczyna trasę koncertową, promującą wydanie płyty „Twoja Lorelei” w serii Złota Kolekcja. Ta płyta jest podsumowaniem jego dotychczasowej działalności. W czasie koncertów zwykle są prezentowane również nowe utwory z materiału płyty, nad którą Kapitan Nemo z Załogą właśnie intensywnie pracują.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chico
Chico, Headwind, Thar Ai i The Sound Code w Krańcoofce
basia_trzetrzelewska_20100909_1232663455
Basia Trzetrzelewska w klubie Wytwórnia
luxtorpeda
Luxtorpeda w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*