5 maja o godz. 20 na Scenie ArtKombinatu rozpocznie się spektakl Kandydat. Przedstawienie będzie można oglądać online w internecie, na kanale https://live.artkombinat.pl/. Bilety w cenie 15 zł lub 17 zł (2 zł przeznaczamy na WOŚP).

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).

Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do…

Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

obsada: Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus,
scenariusz i reżyseria: Piotr Stawski,
muzyka: Krzysztof Brzeziński,
kostiumy i scenografia: Aneta Saks, Krzysztof Suski, Kamil Poddębski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
intryga
Intryga w Teatrze Muzycznym
Stand-up Show 2019-The Best of w Atlas Arenie
poprawiony_mlynarski
Premiery teatralne – wrzesień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*