kamp_19_male11 grudnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert grupy Kamp!. Przedsprzedaż:, bilety ulgowe: 35 zł, bilety normalne: 40 zł; w dniu koncertu:nbilety ulgowe: 40 zł, bilety normalne: 45 zł. Po koncercie – afterparty z DJ-em.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kamp”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy we wtorek (9 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od
sylwia.f.. i adamb…

W muzyce Kamp! jest coś nieokreślonego. Niepozwalające się łatwo opisać brzmienie, które zaskakiwało zarówno w balearycznym „Cairo” (Discotexas 2011), house’owym „Melt” (Brennnessel 2012), jak i surowym, elektronicznym „Baltimore”, nadającym charakter całej EP, przygotowanej dla nowojorskiej wytwórni Cascine.

Kamp! zadebiutowali w 2009 roku EP „Thales One”, pierwszą w Polsce odważna próbą konfrontacji z popularnymi w tamtym czasie dokonaniami gwiazd sceny electro. Kontynuacją wydawnictwa było nagranie „Breaking A Ghost’s Heart”, uznawane z kamień milowy polskiej elektroniki. Nieprzywiązujący się do gatunków muzycy Kamp! w 2010 wypuścili podwójny singel „Heats”/ „Distance of the Modern Hearts”, trochę przez przypadek stawiając się w roli „nadziei polskiej elektroniki”.

Pierwsze zagraniczne wydawnictwo Kamp! ukazało się w 2011 nakładem portugalskiego Discotexas. Premiera „Cairo” stała się dla Kamp! nowym otwarciem i pozwoliła eksplorować nowe kierunki, czego efektem była debiutancka płyta zatytułowana „Kamp!”, a wydana w ich własnym labelu Brennnessel. Dreampopowe kompozycje, funkcjonujące na albumie obok housowych produkcji, zapewniły Kamp! ponad 10 tys. sprzedanych egzemplarzy i stałą obecność w klubach i na festiwalach – od Szanghaju, przez Londyn, po Los Angeles.

Późnym latem ubiegłego roku, Kamp! zamknęli się w madryckim studio Red Bull, gdzie powstał zupełnie nowy materiał. Brudna, trochę anachroniczna i bardzo taneczna „Baltimore EP” została wydana w sierpniu nakładem Cascine Records, tworząc kolejny etap w historii polskiego tria.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Powrót do tamtych dni w Kinie Helios (zakończony)
nonstop
Non Stop w Teatrze Szwalnia (zakończony)
pocalunek
Letnia Scena: Pocałunek (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*