168729_187993551218852_146911328660408_683421_537075_n28 stycznia w łódzkim Blu przy Komuny Paryskiej niezwykły koncert. Wystąpi tam grupa Kamp! wspierana przez Tracasseur DJ’s.

   
Kamp!
Łódzko-wrocławskie trio, które zadebiutowało w 2008. Od tego momentu zespół wydał EPkę „Thales one” oraz single „Breaking a ghost’s heart” i „Heats”, które zdobyły sobie uznanie publiczności oraz polskich i zagranicznych krytyków muzycznych. Ubiegły rok stał pod znakiem występów zagranicznych; Kamp! zagrał między innymi podczas EXPO w Szanghaju, Festiwalu Culture Collide w Los Angeles, The Great Escape w Brighton i Liverpoo…l Music Week. Sezon koncertowy 2011 zaczynają od supportowania Hurts, niebawem znów zawitają w Wielkiej Brytanii, a pod koniec marca zagrają w Teksasie w ramach konferencji SXSW. Również w tym roku pojawi się ich długo wyczekiwany debiut płytowy…
Linki:
www.myspace.com/kampmusik
www.facebook.com/kampmusik
www.lastfm.pl/music/Kamp!

Tracasseur DJ’s
Tracasseur to jeden z najlepszych blogów promujących najnowszą muzykę elektroniczną, zrzeszony w hypem.com. Codziennie odwiedzają go tysiące czytelników z całego świata. Blog stworzyli Jonny Puma i Arnie Becker, dwóch muzycznych zapaleńców ze Sztokholmu, którzy pod nazwą Tracasseur DJ’s prezentują swoje muzyczne odkrycia w klubach całej Szwecji. Występowali z takimi wykonawcami jak Justin Faust, Digitalfoxglove, What Kind of Breeze do You Blow?, czy Fare Soldi. Co pewien czas pojawiają się w innych częściach Europy, w tym roku zagoszczą się między innymi w Hiszpanii, Włoszech, Francji a już pod koniec stycznia w Polsce!
Linki:
http://www.tracasseur.com/
http://www.facebook.com/tracasseur
http://www.tracasseur.com/p/tracasseur-djs.html

Początek imprezy o 22. Wstęp wynosi 20 zł (do kupienia przed koncertem).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fish
Fish w Dekompresji
Panilas w TU
monkeyunk
MonkeyJunk w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*