kamppp28 stycznia łódzki klub Blu był dla wszystkich wytrawnych fascynatów muzyki, przystankiem obowiązkowym na klubowej mapie Łodzi. A stało się tak za sprawą koncertu łódzko-wrocławskiego tria Kamp! oraz zapewniającego dobrą zabawę zarówno na before- jak i afterparty, szwedzkiego kolektywu Tracasseur DJ’s.

  
Elektroniczne wariacje połączone z szalonymi gitarowymi riffami i subtelną, aczkolwiek potrafiącą od czasu do czasu wbić w ziemię nutą bitów perkusyjnych. Tak jednym zdaniem można opisać to, co usłyszeli zgromadzeni w klubie Blu entuzjaści muzyki Kamp!. Panowie bez trudu porwali łódzką publiczność do zabawy. Emanowała od nich taka energia, że można by było obdzielić nią całe miasto. Było widać i słychać, że granie sprawia im niesamowitą frajdę.

W secie znalazło się to, co najlepsze w ich dorobku. Nie zabrakło więc „Cosmological”, tym razem zagranego z nerwowo szarpanymi partiami gitar, nastrojowego „Heats”, będącego jednocześnie jedynym spokojniejszym momentem występu, czy „Breaking a ghost’s heart”, stanowiącego niejako znak rozpoznawczy zespołu. Największą furorę wzbudziły jednak fenomenalne dwa wykonania /w tym jeden na bis/ utworu „Zen garden”. Obydwa zagrane z należytym powerem i pasją pokazały, że zespół Kamp! wyrasta na gwiazdę polskiej sceny elektronicznej i powoli, małymi kroczkami staje się naszym rodzimym Jean Michel Jarrem :).

Członkowie grupy Kamp! uwodnili, że są mistrzami w sprytnym łączeniu dźwięków elektronicznych z rytmami nieco bardziej popowymi. W efekcie powstaje taneczna mieszanka, która do zabawy porwie nawet najbardziej opornych. Po tym co muzycy zaprezentowali przed łódzką publicznością, bez wątpienia mogą mówić o sobie „We are the Kampions!”.

Kamp!, czyli Tomek, Michał i Radek, zadebiutowali w 2008 roku. Mają na koncie bardzo udaną epkę „Thales one” oraz równie chwytliwe single „Breaking a ghost’s heart” i „Heats”. Stworzyli dla zespołu Cool kids of death remix utworu „Mężczyźni bez amunicji”, który trafił na limitowane wydawnictwo „YTRAPRETFA”. Na początku 2011 roku supportowali dwa koncerty brytyjskiego duetu synthpopowego Hurts. W tym roku pojawi się ich długo wyczekiwany debiut płytowy.

 
Kamp! w klubie BluKamp! w klubie Blu Kamp! w klubie Blu Kamp! w klubie Blu
Kamp! w klubie BluKamp! w klubie Blu Kamp! w klubie BluKamp! w klubie Blu Kamp! w klubie Blu
Kamp! w klubie Blu

 

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
394473_278861732174408_100001517504547_780917_97212271_n
Natural Dread Killaz w Bagdad Cafe (foto)
_MG_0662
Wojtek Justyna Tree Oh!? w Lokalu (foto)
DSC_1904
Slash w Atlas Arenie – relacja (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*