017kampWe wtorek, 10 listopada o godz. 20 w Glow Club rozpocznie się koncert formacji KAMP!. Zespołowi towarzyszyć będzie Oxford Drama. Bilety kosztują 45 zł.

Wydana latem ubiegłego roku „Baltimore EP” była powrotem do krótkich form, od których zaczeła się wydawnicza działalność Kamp! Materiał nagrany w Madrycie, wydany nakładem Cascine Records, amerykańskiego labelu specjalizującego się w alternatywnym popie, został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku. Jednak jak dobry nie byłby każdy kolejny singiel czy utwór Kamp! – czego świadomi byli również muzycy – nie zastąpi on kolejnego longplaya.

Tomek, Michał i Radek pracują nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Jedynymi przeszkodami w realizowaniu planów studyjnych zespołu była działalność prowadzonej przez muzyków wytwórni Brennnessel, gra NBA2k15 oraz codzienne mecze koszykówki na przedstudyjnym parkingu. Album Kamp! będzie materiałem zaskakującym, bezkompromisowym i wartym dyskusji.

Nowa płyta będzie promowana prawie dwudziestoma koncertami w całej Polsce, także w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
despisedcruelty
Saltus, Despised Cruelty i Dead Conception w New Yorku
Seed Holden w TU
Koncerty w Łodzi – marzec 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*