kamp_20130908_1715967059W piątek, 15 listopada o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert z udziałem grup Kamp! oraz Rebeka. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kamp!”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (14 listopada), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony. bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lu.piat… i ewelina.ta…

Brennnessel on Tour 2013. Kamp! i Rebeka ruszają w Polskę

Bilety (miejsca stojące):
przedsprzedaż – 35 zł z kartą klubu Wytwórnia, 40 zł bez karty; w dniu koncertu – 40 zł z kartą, 45 zł bez karty

Rebeka zaprezentuje na żywo materiał z debiutanckiego, doskonale przyjętego albumu „Hellada“. Płyta już w połowie roku stała się faworytem do miana jednego z najważniejszych albumów 2013 roku.

Debiutancki album Kamp! był jednym z najbardziej oczekiwanych polskich krążków ostatnich lat. „Wydawnictwo zawiera 11 electro-popowych piosenek, zarówno przebojowych jak i utrzymanych w marzycielskim, onirycznym klimacie” – opisywała płytę dziennikarka „Gazety Wyborczej”. „Wszystkie przywołują skojarzenia z letnią beztroską – w sam raz na mroźną zimę”. Początkowy nakład krążka już po dwóch tygodniach trzeba było powiększyć o kilka tysiące egzemplarzy. Grupa Kamp! słynie z niezwykle energetycznych koncertów; często radykalnie zmienia brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrała ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves). Te największe klubowe miały miejsce wiosną 2013 roku – w łódzkiej Wytwórni i warszawskim Palladium. Na każdym zespół oklaskiwało ponad półtora tysiąca fanów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Obce niebo w Kinie Helios (zakończony)
darko
Weekend w New Yorku (zakończony)
Legiony w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*