reggae_love_20110213_1602241722W piątek, 12 lutego o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Kamila Bednarka. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bednarek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek (12 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymuje osoba, której mail rozpoczyna się od drozdz_b…

Kamil Bednarek znany również jako MaccaBraa – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. W 2008 roku wraz z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin. Rok później ukazał się debiutancki minialbum formacji pt. Ziemia Obiecana. W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! W listopadzie razem z zespołem wydał debiutancką płytę pt. Szanuj. W kwietniu 2011 wraz z zespołem pojechał na Jamajkę. Efektem podróży był minialbum pt. Jamaican Trip.

Na początku 2012 roku wokalista wziął udział w programie telewizyjnym Bitwa na głosy. W między czasie zespół Star Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Powodem takiej decyzji było odejście basisty i gitarzysty. Bednarek zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu w składzie: Piotr Bielawski (gitara), Piotr Stanclik (gitara basowa) oraz Maciej Pilarz (perkusja).

https://www.youtube.com/watch?v=CZrMiX8BWz4

/fot. Kamil Bińkowski / fotobinek.pl

Zobacz także:

Bednarek – wywiad

Bednarek w Manufakturze (foto)

Bednarek w Dekompresji – listopad 2013 (foto)

Reggae Love w Dekompresji (foto)

Reggae przeciw dopalaczom w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzczterech_kultur
Łódź 4 Kultur – ŁĄD-ER (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – GKS Bełchatów (zakończony)
25012013_106
Aga Zaryan w Wytwórni (zakończone)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*