KAMIEN_-_PLAKAT_MALY23 stycznia o godz. 19:07 w Teatrze Studyjnym rozpoczną się pokazy sztuki Kamień. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na spektakl.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kamień”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na spektakl.  Zabawę zakończymy w czwartek (22 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Dom. Odmieniany przez sześć przypadków, mnożony przez setki emocji. Dom bohaterów czy dom katów? Swoją wersję jego historii tworzy, wspomina i wypomina sześć osób. Nieustannie, przez kilkadziesiąt lat. Reprezentują różne pokolenia, narodowości i tradycje. Wszyscy są zaledwie o jeden kamień od prawdy.

Tekst Mayenburga, jednego z najbardziej cenionych przedstawicieli współczesnego dramatu niemieckiego, rozpisany jest na pięć ról żeńskich – na Dużej Scenie Teatru Studyjnego zobaczymy Alicję Juszkiewicz, Paulinę Nadel, Anitę Tomczak, Barbarę Wypych, Kaję Walden i Barbarę Wypych. W jedynej roli męskiej: Maciej Miszczak. Wyzwaniem dla aktorów będzie formuła spektaklu, który rozgrywa się nielinearnie, w kilku płaszczyznach czasowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
2014-03_oczekiwane_406
ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane zakończony)
Powrót Bena w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*