KAMIEN_-_PLAKAT_MALY12 grudnia o godz. 19:07 w Teatrze Studyjnym rozpoczną się pokazy sztuki Kamień. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kamień”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (11 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których  maile rozpoczynają się od krystian_o… julia.c…

Dom. Odmieniany przez sześć przypadków, mnożony przez setki emocji. Dom bohaterów czy dom katów? Swoją wersję jego historii tworzy, wspomina i wypomina sześć osób. Nieustannie, przez kilkadziesiąt lat. Reprezentują różne pokolenia, narodowości i tradycje. Wszyscy są zaledwie o jeden kamień od prawdy.

Tekst Mayenburga, jednego z najbardziej cenionych przedstawicieli współczesnego dramatu niemieckiego, rozpisany jest na pięć ról żeńskich – na Dużej Scenie Teatru Studyjnego zobaczymy Alicję Juszkiewicz, Paulinę Nadel, Anitę Tomczak, Barbarę Wypych, Kaję Walden i Barbarę Wypych. W jedynej roli męskiej: Maciej Miszczak. Wyzwaniem dla aktorów będzie formuła spektaklu, który rozgrywa się nielinearnie, w kilku płaszczyznach czasowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Reset w Kinie Helios (zakończony)
Bubbleology
Bubbleology w Manufakturze (zakończony)
5-AZ-festiwal---banner
5. AŻ Festiwal (konkurs do 24 listopada)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*