048Duet Pezet i Czarny HI-FI wygrał Konkurs Polskiej Piosenki Filmowej KamerTon utworem „Co jest ze mną nie tak”. Podczas uroczystości w Teatrze Nowym statuetkę odebrała także Anita Lipnicka. W ręce piosenkarki trafił Złoty Glan, nagroda dla twórców niezależnych.

Konkurs Polskiej Piosenki Filmowej KamerTon towarzyszy Forum Kina Europejskiego od trzech lat. Piosenka „Co jest ze mną nie tak” została doceniona nie tylko przez jury – Anitę Lipnicką, Leszka Biolika i Andrzeja Barta – ale również wygrała w głosowaniu publiczności.

joomplu:116961

– To była jednogłośna decyzja – zapewniała Lipnicka, która przewodziła jury. – Zależało nam, żeby nagrodzić piosenkę napisaną specjalnie do filmu. Chcieliśmy też poczuć się dumni z krajowych twórców, tworzących coś rasowego, mocnego, dobrego aranżacyjnie i produkcyjnie.

joomplu:116957

Uroczystość uświetnił koncert Katarzyny Groniec, wyjątkowej wokalistki i osobowości polskiej sceny. Dzięki przejmującym interpretacjom utworów z płyty „Zoo z piosenkami Agnieszki Osieckiej” przeniosła słuchaczy w niezwykły świat kreowany słowem i melodią.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
011
Marika w Wytwórni (foto)
IMG_1090
Matt Dusk w Wytwórni (foto)
MAX_FLO_FEST-3099
Max Flo Fest w AHE (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*