beztytuuh_453x199

Festiwal Kamera Akcja jest imprezą otwartą, której celem jest promocja twórczości artystycznej studentów kierunków teoretyczno-filmowych i innych kierunków teoretycznych związanych ze sztuką (np. Filmoznawstwo, Teatrologia, Literaturoznawstwo, Historia Sztuki) oraz studentów szkół i kierunków Artystycznych tj. Akademii Sztuk Pięknych i Instytutów Sztuki.

 

Na program ramowy festiwalu Kamera Akcja składają się: konkurs etiud studenckich, konkurs animacji filmowych, projekcje filmów niemych z muzyką na żywo, wernisaż prac fotograficznych i plastycznych, pokazy wizualizacji z muzyką na żywo, pokazy specjalne filmów dokumentalnych i fabularnych, wykłady edukacyjne, pokazy tańca do muzyki filmowej.

Bogaty program festiwalowy zapewni możliwość uczestnictwa w wielu niecodziennych wydarzeniach, które organizatorzy zdecydowali sie zaszczepić na łódzkim gruncie. Wśród nich znajdziemy chociażby:Wszyscy zainteresowani zgłoszeniem swoich prac do konkursów zachęcamy do zapoznania sie ze szczegółowym regulaminem oraz do wysłania formularza zgłoszeniowego w terminie do 17 maja br.
 
Serdecznie zapraszamy!

Portal Plaster Łódzki objał patronat medialny nad tym wydarzeniem!

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
transatlantyk
Konkursy, goście, kolejne filmy – PGNiG Transatlantyk Festival
2. Międzynarodowy Festiwal Filmów Futurologicznych w 6 dzielnicy
Weekend z 17. Millennium Docs Against Gravity

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*