KAMERA_AKCJA_-_StatuetkiRuszył nabór do Konkursu Etiud i Animacji w ramach 3. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Skierowany jest do uczniów, studentów i absolwentów kierunków teoretycznofilmowych. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 lutego 2012 roku.

Jeśli kino to twoja pasja i całymi dniami oglądasz filmy, doskonale poruszasz się wśród kontekstów i gatunków filmowych, na wyrywki rozpoznajesz cytaty filmowe, wiesz, czym jest perspektywa żabia, niski i wysoki klucz, znasz zarówno “Balet mechaniczny”, “Pancernika Potiomkina” jak i “Obywatela Kane’a”, potrafisz wymienić wszystkie rodzaje montażu to Konkurs Etiud i Animacji jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Zaskocz organizatorów i wpraw w osłupienie. Inspiracje, tematyka, gatunek, technika – zupełnie dowolne. Regulamin i Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie Festiwalu www.kameraakcja.com.pl.

Ostateczny termin nadsyłania filmów upływa 15 lutego 2012 roku.

Wyniki pracy Komisji Selekcyjnej, a tym samym wyłonienie laureatów konkursu, których prace zostaną zaprezentowane Jurorom podczas Festiwalu zostaną ogłoszone 24 lutego 2012 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas 3. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja w dniach 22-25 marca w Łodzi. Werdykt Jury, złożonego ze specjalistów z zakresu filmoznawstwa i animacji, zostanie przedstawiony podczas zakończenia Festiwalu 25 marca 2012 roku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jakub_Pczek_Magorzata_Gontarska_-_fot._Paulina_Pajor
Zakończył się Kamera Akcja 2012
Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy przenosi swój program do sieci
kutz_017
Spotkanie z Kazimierzem Kutzem (wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*