Kali_-_06.10.2016Już w najbliższy czwartek, 06.10.2016 r. w łódzkim klubie Broadway18 (ul. Stefanowskiego 17) odbędzie się premierowy koncert rapera Marcina „Kaliego” Gutkowskiego, promujący jego najnowszy album pt. „Krime Story”, który ukazał się w kwietniu br. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kali”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w środę (5 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Artysta jest zdobywcą wielu złotych i platynowych wyróżnień za dotychczasowe osiągnięcia, a jego klipy i utwory odsłuchano w sieci już kilkaset milionów razy. Do tej pory wszystkie jego występy w Łodzi zapełniały lokale – podobnie będzie i tym razem. W roli supportu wystąpi łódzki duet Miejskie Getto. Bilety wciąż w sprzedaży – zapraszamy.

✖ LINE-UP:
20:00 – otwarcie klubu / before party
21:00 – Miejskie Getto
21:45 – Marcin „Kali” Gutkowski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2015-02_noc_grozy_406
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Górnik Zabrze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*