FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022, Drift Masters European Championship, Speedway Euro Championship, Mecz Narodów – to nas czeka we wrześniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

 


KiedyCoGdzie
29.09-2FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022Sport Arena (Bandurskiego 7)
30.09-1Drift Masters European Championship – driftingOrzeł Łódź (6. sierpnia 71)
1-2Puchar Polski i Mistrzostwa Polski Seniorów w Odmianę Mieszaną – bilardStrefa (Piłsudskiego 6)
1, 8, 15, 22, 29Łódzka Amatorska Liga SiatkówkiSP 205 (Dąbrówki 1)
1Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
1KS Budowlani Commercecon Łódź – Arka Rumia – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
1Master Pharm Łódź – Awenta Pogoń Siedlce – rugbyŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
1TME ŁKH Łódź – SMS Pzhl Katowice – hokejBombonierka Łódź (Stefanowskiego 28)
1ŁKS Coolpack Łódź – SMS PZKosz Władysławowo – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
1Grot Widzew Łódź – RMKS Xbest Rybnik – koszykówka kobiecaHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
1Orientuj się i licz – bieg na orientacjęLas Łagiewnicki
1Kolejarz Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyznBoisko – Srebrzyńska 95
1Milan Club Polonia Łódź – Czarni Smardzew – piłka nożna mężczyznBoisko – Potokowa 12
2Wielka Nagroda Łodzi – Turniej Młodzików i Dzieci – zapasyHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
2Kolorowy Bieg dla Marcelinki Vol. 2 – 5 kmPark Na Zdrowiu
2Turniej brydżowy seniorów „Senioralia 2023”DK Rondo (Limanowskiego 166)
2Łódzka Liga Kartingowa 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
2Widzew Łódź – Raków Częstochowa – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
2TME ŁKH Łódź – UKS Zagłębie Sosnowiec – hokejBombonierka Łódź (Stefanowskiego 28)
2UKS SMS Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
4-6, 11-13, 18-20, 25-27CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
4-8FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022Atlas Arena i Sport Arena (Bandurskiego 7)
5Saints Łódź – LKS Jutrzenka Bychlew – piłka nożna mężczyznChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
5Środy OPEN + DYP – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
8AMII Łódź – Włókniarz Zgierz – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
8Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
8ŁKS II Łódź – Broń Radom – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
8Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – ORLEN Upstream SRS Przemyśl – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
8Botaniczna Piątka Łódź – edycja jesienna – 5 kmOgród Botaniczny
8Liga ŁKFS – październik 2022 – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
8Start Łódź – Saints Łódź – piłka nożna mężczyznStart Łódź (św. Teresy 56/58)
8Victoria Łódź – Czarni Smardzew – piłka nożna mężczyznChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
9Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
9Turniej o Puchar Zielonej Łodzi – bulePark Staromiejski
9Wilki Łódzkie – Warriors Sieradz – futbol amerykańskiChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
9ŁKS Coolpack Youth Łódź – Tarnovia Tarnowo Podgórne – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
9AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ – TLU Kala-Izolacje Toruń – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
9Kolejarz Łódź – MKS Polonia Warszawa – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
9Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
9AKS SMS II Łódź – Tęcza Janków- piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
12Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
13Łódź Park Tour – bieg na orientacjęWidzew Wschód
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – Puchar WojewództwaColt Łódź (Okopowa 70/106)
14ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
15 lub 16ChKS PŁ Łódź- JKS San Jarosław – piłka ręczna kobietChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
15Saints Łódź – Muks Włókniarz II Pabianice – piłka nożna mężczyznChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
15Widzew II Łódź – Mgks Skalnik Sulejów – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
15Kolejarz Łódź – Umks Korab Łask – piłka nożna mężczyznBoisko – Srebrzyńska 95
15ŁKS Coolpack Łódź – AZS UMK Transbruk Toruń – koszykówka męska Zatoka Sportu (Politechniki 10)
15Milan Club Polonia Łódź – LKS Gałkówek – piłka nożna mężczyznBoisko – Potokowa 12
16Cookie Run 2022 z Drukarnią – 7 kmLas Łagiewnicki
16ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – Pogoń Mogilno – koszykówka męskab.d.
16Widzew Łódź – Zagłębie Lubin – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
16UKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16AKS SMS II Łódź – LKS Czarnocin – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
21Widzew Łódź – Miedź Legnica – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
22 lub 23Kolejarz Łódź – Ekosport Białystok – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
22 lub 23Anilana Łódź – MKS Padwa Zamość – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
22 lub 23KS Budowlani Commercecon Łódź – Rugby Białystok – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
22 lub 23ŁKS II Łódź – Mławianka Mława – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
22-233 Liga – brydżPrząśniczka – Arturówek
22Victoria Łódź – Kalonka – piłka nożna mężczyznChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
22Start Łódź – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna mężczyznStart Łódź (św. Teresy 56/58)
22AMII Łódź – UKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
22Master Pharm Rugby Łódź – MKS Ogniwo Sopot – rugbyŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
22Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientacjęLas Łagiewnicki
22Widzew Łódź Futsal – BSF Bochnia – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22ŁKS KK Łódź – AZS Uniwersytet Warszawski – koszykówka kobiecaZatoka Sportu (Politechniki 10)
22ŁKS Coolpack Youth Łódź – MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
22ŁKS III Łódź – Sazan Pęczniew – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
23UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23City Trail – 5 kmPark im. Baden-Powella
23ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – UKS Siódemka Kutno – koszykówka męskab.d.
23Łódzka Liga Kartingowa 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
23Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
23Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
26-27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
28Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
29 lub 30Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – KS AZS-AWF Biała Podlaska – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
29 lub 30ChKS PŁ Łódź – AZS UW Warszawa – piłka ręczna kobietChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
29 lub 30UKS SMS II Łódź – Ząbkovia Ząbki – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
29Milan Club Polonia Łódź – Mkp Boruta II Zgierz – piłka nożna mężczyznBoisko – Potokowa 12
29Widzew II Łódź – KS Kutno – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
29TME ŁKH Łódź – MMKS Podhale Nowy Targ – hokejBombonierka Łódź (Stefanowskiego 28)
29Złota Igła – bieg na orientacjęLas Łagiewnicki
29Liga okręgowa – brydżDK Rondo (Limanowskiego 166)
29Grot Widzew Łódź – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – koszykówka kobiecaHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
29Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc Moya Radomka Radom – siatkówka kobietSport Arena (Bandurskiego 7)
30UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30AKS SMS II Łódź – LKS Jutrzenka Bychlew – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30TME ŁKH Łódź – UKS Niedźwiadki Mosir Sanok – hokejBombonierka Łódź (Stefanowskiego 28)
30XII Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego – ok. 21 kmLas Łagiewnicki
30Strefa Supli Run – 3 kmPark Julianowski
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wydarzenia Zielonej Łodziinformacje tutaj
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR w trakcie wakacji – informacje tutaj

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4262
MP Masters i Cyklosport w Łodzi (foto)
pos_lodz_kamyczek_w_grze
POS Łódź Kamyczek ze srebrnym medalem (foto)
10rower
Sukces KS Społem na Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*