Kalendarz sportowy – październik 2017

artificial_grass_field

Mecz reprezentacji Polski i Finlandii U-21 w piłce nożnej, X Runda PP I MP Super Enduro, Łódzka Łyżwa w łyżwiarstwie figurowym, Puchar Polski w szabli, Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Rugby League 2017 w rugby XIII, derby Łodzi w piłce wodnej – Neptun Łódź kontra ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer, a także spotkania piłkarzy/piłkarek, siatkarek/siatkarzy, koszykarzy i koszykarek – to na nas czeka w październiku.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
1

KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego – X Runda

Motodrom (Drewnowska 147)

1

Liga Futbolu Stołowego

Frame (Narutowicza 7/9)

1

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Rugby League 2017 (rugby XIII)

RKS Łódź (Rudzka 37)

1

I WTK – seniorek/ów (tenis stołowy)

Hala Czajkowskiego 14

4

Widzew Łódź — Ślęza Wrocław (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

6

Runda Łódzkiej Ligi Kartingowej 

Gokart Arena (Smugowa 19)

6

Polska- Finlandia U-21 (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

6-7

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – I kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)

6-7

Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty (tenis stołowy)

Hala Czajkowskiego 14

7

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Legia II Warszawa (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

7

ŁKS SMS Łódź – Tęcza Leszno (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

7

Lodomania – zawody

Bombonierka (Stefanowskiego 28)

7

X Runda PP I MP Super Enduro

Łódzkie Centrum Offroadowe (Chocianowicka 161)

7

ŁKS Łódź – Wisła Puławy (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

7

Widzew Łódź – Tur Bielsk Podlaski (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

7

UKS SMS II Łódź – KKP Bydgoszcz (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

8

Mak Marketing Junior Tour (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

8

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – bieg na 5 km

Park Baden-Powella

9

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

12

Łódź Park Tour – bieg na orientację

Park Helenów

12-14

MMM Północ – Łódzka Łyżwa (łyżwiarstwo figurowe)

Bombonierka (Steganowskiego 28)

13-14

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – II kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)

14

Pucha Polski w szabli

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

14

KS Wifama Szkoła Gortata Łódź – MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

16

ŁKS Commercecon Łódź – Trefl Proxima Kraków (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientację

Las Łagiewnicki

14

Puchar Polski Oldboys „Open” w 9-bil (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

14

UKS SMS Łódź – AZS Wrocław (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

14

ChKS PŁ Łódź – SMS ZPRP I Płock (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów gdyńskich 18)

14

Politechnika Anilana Łódź – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

14-15

Neptun Łódź – ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer (piłka wodna)

Pływalnia Styrskiej 22/24

14 lub 15

KS Budowlani Łódź – Budowlani Lublin (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

15

Otwarte Mistrzostwa Polski Old Boys „Open” w 10-bil (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

18

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Syntex Księżak Łowicz (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

20-21

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – III kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)

21

Drift Competition Zgierz

Zgierz

21

Widzew Łódź — Energa Toruń (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

21

Jesienne Zmagania Sportowe (judo)

Gwardia Łódź (Kościuszki 73/75)

21

Złota Igła – bieg na orientację

Las Łagiewnicki

21

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – VII rPW (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

21

Grot Budowlani Łódź – POLI Budowlani Toruń (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

21

ŁKS Łódź – Garbarnia Kraków (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

21

Widzew Łódź – Pelikan Łowicz (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

21 lub 22

Budowlani Łódź SA – Budowlani Lublin (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

22

Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów (piłka nożna kobiet)

Boisko Srebrzyńska 95

22

Junior CUP Poland 2017 runda VII (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

22

KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego – XI Runda

Motodrom (Drewnowska 147)

22

VIII Półmaratonu Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego – bieg na 21 km

Las Łagiewnicki

23

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

27-28

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – IV kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

28

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka mężczyzn

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

28

ŁKS Commercecon Łódź – ENEA PTPS Piła (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

28

Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientację

Las Łagiewnicki

28-29

ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – WTS Polonia Bytom (piłka wodna)

Pływalnia UŁ (Styrska 20/24)

29

Łódzkie Biegi Górskie – prolog – podbieg na Modrzewiu

Modrzew

30

Time Attack 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (październik) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki

9-Ball Open 2017 (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *