artificial_grass_fieldW październiku na boiskach nadal zobaczymy piłkarzy i rugbystów, na parkiet powracają również koszykarze, koszykarski, siatkarze i siatkarki. 12 października czeka na nas Światowy Dzień Hokeja Na Lodzie Dla Dziewcząt, a 25 października Otwarte Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym. 18 października na boisku pojawią się futboliści amerykańcy – Wilki Łódź.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (październik) co gdzie
3

Złota Igła – biegi

Łódź Modrzew
4

Widzew Łódź — MKK Siedlce (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
4

Widzew Łódź – Wisła Płock (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4

ChKS PŁ – KS 7 Jarosław (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
4

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
4 lub 5

ChKS Łódź –  SPR Pabiks (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
5

VII runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)
5

ŁKS SMS MG13 – Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
5

ŁKS Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
5

I WTK – seniorek/ów (tenis stołowy)

b.d.
7

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena (Smugowa 19)
11

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
11

Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
11

UKS SMS Łódź – MUKS Praga Warszawa (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11

ŁKS Commercecon Łódź – MUKS Sparta Warszawa (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
11-12

Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Tenis 10 – Jerzyk Cup (tenis)

MKT (Żeromskiego 117)
11 lub 12

UKS Politechnika Anilana –  MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)
12

ŁKS II SMS MG 13 Łódź – Mazovia Warszawa (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
12

Światowy Dzień Hokeja Na Lodzie Dla Dziewcząt

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13B)
12

Master Pharm Budowlani Łódź – RzKS Juvenia Kraków (rugby)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

14

Start CNBA (koszykówka)

Hala Społem (Północna 36)

16

Budowlani Łódź – Siódemka Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

16

Zawody o Gwiazdkę Bracką (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

18

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

18

Widzew Łódź – Bytovia Bytów (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

18

Bieg na orientację

Las Łagiewnicki

18

ŁKS SMS MG13 Łódź – STALMA AZS UMCS Lublin (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
18

Wilki Łódź – Green Ducks (futbol amerykański)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
18 lub 19

ChKS Łódź  –  Orlen Wisła II (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19

ŁKS Łódź – GKS Pogoń Grodzisk Maz. (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19

KZK – 7. runda Pucharu Mistrza Kierownicy 2014

b.d.
22

Pływanie Mistrzostwa Klas III

Pływalnia UKS 149 (Tatrzańska 69a)

22

ŁKS Commercecon Łódź- MUKS JOKER Świecie (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)

23

Łódź Park Tour- bieg na orientację

Park nad Jasieniem
25

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
25

Widzew Łódź — Basket ROW Rybnik (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
25

Otwarte Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym

Hala Karpacka (Karpacka 61)
25

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

25 lub 26

KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)
25 lub 26

UKS Politechnika Anilana –  KS Uniwersytet (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)
26

Grand Prix Łodzi w bilardzie

Frame (Narutowicza 7/9)
26

V Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego

Łódź – Arturówek
29

Budowlani Łódź – AZS Ostrowiec Świętokrzyski (siatkówka kobiet)

b.d.

Imprezy rekreacyjne

kiedy (październik co gdzie
w poniedziałki

Bieganie dla mniej zaawansowanych

Park im. J. Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

we wtorki

Night Runners

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w soboty

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
polskaukraina
Tenis: Polska – Ukraina 3:1
curling_oom_swidnica_2010_0382
Curling w Łodzi
1
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosportu na torze kolarskim (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*