Luty jest kolejnym miesiącem marazmu w łódzkim sporcie. Poza kilkoma imprezami niewiele ciekawego dzieje się w halach, pływalniach czy na stadionach.

Ważnym wydarzeniem będzie Ogólnopolski miting Rudzkiego Klubu Sportowego oficjalnie otwierający zmodernizowany obiekt RKS Łódź. 19 lutego odbędą się XXIII Konfrontacje Sportów Walki „Boks-Tur”. 22 lutego ponownie zagra CNBA.  25 lutego w Atlas Arena Gala MMA. Na zakończenie miesiąca (27-28) w Hali Parkowa Puchar Europy Harasuto z udziałem najlepszych karateków z całego świata.

 

kiedy (luty) co gdzie
5 Ogólnopolski miting Rudzkiego Klubu Sportowego

RKS Łódź

(Rudzka 37)

5 X kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

SP 205

(Dąbrówki 1)

7 Gimnazjalna Liga Rugby Tag

Hala Parkowa

(Małachowskiego 5/7)

12 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
12 XI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

SP 205

(Dąbrówki 1)

13 Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych Park 3 Maja
13 Puchar Łodzi w Nordic Walking 2011 Park 3 Maja
13 Walentynkowe KZK na Motodromie

Motodrom

(Drewnowska 147)

13 Zawody klubowe – grupa powszechna (strzelectwo)

Społem Łódź

(Północna 36)

13 VII Turniej Piłki Nożnej Biblio Cup

Hala WSInf

(Rzgowska 17a)

18 Puchar ŁOZP – II runda (pływanie)

UKS 149

(Tatrzańska 69a)

19 XXIII Konfrontacje Sportów Walki „Boks-Tur”

UKS Boks Tur

(Siewna 15)

19 Puchar Zimy (strzelectwo)

Społem Łódź

(Północna 36)

19 XII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

SP 205

(Dąbrówki 1)

20 Puchar KZK (sport samochodowy) b.d.
22 Początek CNBA

Społem Łódź

(Północna 36)

25 Wojna Polsko-Ruska (MMA)

Atlas Arena

(Bandurskiego 7a)

26 XIII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

SP 205

(Dąbrówki 1)

27-28 Puchar Europy Harasuto (karate)

Hala Parkowa

(Małachowskiego 5/7)

Spotkania ligowe

kiedy (luty) co gdzie
5 ŁKS Sphinx Łódź – GKS Tychy (koszykówka mężczyzn)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

9 PGE Skra Bełchatów – Knack Randstad ROESELARE (siatkówka mężczyzn)

Hala Parkowa

(Małachowskiego 5/7)

12 Widzew Łódź – Artego Bydgoszcz (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa

(Małachowskiego 5/7)

12 AZS UŁ PŁ Anilana – MUKS Legionowo

Hala Anilana

(Sobolowa 1)

12 Organika Budowlani Łódź – Impel Gwardia Wrocław (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR

(ks. Skorupki 21)

12 ŁKS Siemens AGD Łódź – Lotos Gdynia (koszykówka kobiet)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

13 ŁKS Sphinx Łódź – AZS Politechnika Warszawska (koszykówka mężczyzn)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

13 AZS Łódź – BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa (badmington)

AZS Łódź

(Lumumby 22/25)

19 Widzew Łódź – Super Pol Tęcza Leszno (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa

(Małachowskiego 5/7)

23 ŁKS Sphinx Łódź – KPSW Astoria Bydgoszcz (koszykówka mężczyzn)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

26 ŁKS Siemens AGD Łódź – AZS Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

26 Organika Budowlani Łódź – BKS Aluprof Bielsko-Biała (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR

(ks. Skorupki 21)

26 ChKS Łódź – KS Gwardia Opole (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź

(Kosynierów Gdyńskich 18)

27 ŁKS Sphinx Łódź – Polonia 2011 Warszawa (koszykówka mężcyzn)

Hala ŁKS

(al. Unii 2)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łukasz Czepiela drugi w zawodach Red Bull Air Race w Wiener Neustadt (foto+wideo)
WWE_PL_2015_69x99_ver1
WWE w Warszawie
9kol
Puchar Polski w kolarstwie torowym (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*