W listopadzie czekają nas m.in. ostatnie mecze piłki nożnej. Powracamy do podziału na spotkania ligowe i wydarzenia sportowe.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe

 

KiedyCoGdzie
2, 9, 16Środy OPEN + DYP – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
5Niebieski Bieg Niepodległości 2022 – 10 kmLas Łagiewnicki – Wycieczkowa
5Niepodległościowa 5 #LDZ 2022 – 5 kmPark na Zdrowiu – Aquapark Fala
5-63 Liga – brydżPrząśniczka – Arturówek
5-6Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U-13 w piłce wodnejBasen AZS (Styrska 20/24)
8-10, 15-17, 22-24, 29-1CNBA – koszykówka męskaSpołem Łódź (Północna 36)
9Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
10Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – Puchar WojewództwaColt Łódź (Okopowa 70/106)
10-13WCT Mixed Doubles Łódź 2022 – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
11Turniej Niepodległości – brydżPrząśniczka – Arturówek
12-13Eliminacje do Mistrzostw Polski Mężczyzn w bilardzieb.d.
13GP Ziemi Łódzkiej – brydżWólczańska 51
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
16Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
19Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #19 – 42 kmLas Łagiewnicki
19II WTK Żaczek i Żaków – tenis stołowyb.d.
19-20XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów oraz XIV Halowe Mistrzostwa Polski MłodzieżowcówSpołem Łódź (Północna 36)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
20II WTK Juniorek i Juniorów – tenis stołowyb.d.
20Łódzkie Biegi GórskieŁódź – Modrzew
20I Łódzkie Zawody W Bieganiu Po Schodach – 19 pięterHi Piotrkowska
20II Otwarte Mistrzostwa Łodzi W Nordic Walking – 6,6 kmLas Łagiewnicki
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
23Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
25-27Mistrzostwa Polski Amatorów w bilardzieb.d.
25Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
26Liga okręgowa (1 zjazd) – brydżRondo (Limanowskiego 166)
27City Trail – 5 kmPark im. Baden-Powella
27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)

Spotkania ligowe

KiedyCoGdzie
2ŁKS Coolpack Łódź – Profi Sunbud PKK 99 Pabianice – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
3ŁKS Commercecon Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
5Wilki Łódzkie – Angels Toruń – futbol amerykańskiChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
5Widzew Łódź Futsal – Clearex Chorzów – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
5ŁKS Coolpack Youth Łódź – Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
5ŁKS KK Łódź – Mon-Pol Płock – koszykówka kobietZatoka Sportu (Politechniki 10)
5ChKS PŁ Łódź – KS AZS AWF Warszawa – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
5Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – KPR Padwa Zamość – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
5UKS SMS Łódź – Pogoń Szczecin – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
5ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – K.S.Waterpolo Poznań – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
5Kolejarz Łódź – Legia Soccer Schools Warszawa – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
5ŁKS II Łódź – Warta Sieradz – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
5AKS SMS Łódź – Jutrzenka Drzewce – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
5Metalowiec Łódź – Start II BrzezinyMetalowiec Łódź (Jachowicza 1)
5Start Łódź – AKS SMS II Łódź – piłka nożna mężczyznStart Łódź (św. Teresy 56/58)
5ŁKS III Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
5AMII Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
5Saints Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
6Kolejarz Łódź – LKS Victoria Szadek – piłka nożna mężczyznBoisko – Srebrzyńska 95
6Widzew Łódź – Radomiak Radom – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
6TME ŁKH Łódź – SMS Toruń – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
6Anilana Łódź – MKS Piotrkowianin – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
6UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – piłka wodnaBasen AZS (Styrska 20/24)
8Grot Budowlani Łódź – UNI Opole – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
9ŁKS Commercecon Łódź – Roleski Grupa Azoty Tarnów – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
9UKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
12ŁKS Coolpack Łódź – Sklep Polski MKK Gniezno – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
12ŁKS KK Łódź – Bogdanka AZS UMCS II Lublin – koszykówka kobietZatoka Sportu (Politechniki 10)
12Widzew Łódź Futsal – Piast Gliwice – futsal Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
19ŁKS Siatkówka Żeńska – Energa MKS Kalisz II – siatkówka kobietb.d.
19ŁKS Commercecon Łódź – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
19Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – KPR Autoinwest Żukowo – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)
19Grot Widzew Łódź – AZS Politechnika Korona Kraków – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
19ŁKS Coolpack Youth Łódź – SMS PZKosz Władysławowo – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
19ŁKS II Łódź – Olimpia Zambrów – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
19UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom – piłka wodnaBasen AZS (Styrska 20/24)
19AKS SMS Łódź – MKS Ceramika Opoczno – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19AMII Łódź – MUKS Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
19ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów Łódzki – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
19Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
19 lub 20ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – Arkonia Waterpolo Szczecin – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
19 lub 20UKS SMS II Łódź – Marcus Gdynia – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej – koszykówka męskaZatoka Sportu (Politechniki 10)
20AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź -KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
25Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
26ŁKS KK Łódź – AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk – koszykówka kobietZatoka Sportu (Politechniki 10)
26Widzew Łódź Futsal – AZS UW Darkomp Wilanów – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
26 lub 27ChKS PŁ Łódź – Handball Warszawa – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
27Anilana Łódź – UKS Olimpia Biała Podlaska – piłka ręczna mężczyznHala Anilana (Sobolowa 1)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wydarzenia Zielonej Łodziinformacje tutaj
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR w trakcie wakacji – informacje tutaj

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków (foto)
alwl
Finał Amatorskiej Ligi Województwa Łódzkiego Hokeja na Lodzi
Kalendarz Sportowy – wrzesień 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*