artificial_grass_fieldW listopadzie czeka nas m.in. Grand Prix Polski w Łodzi w pływaniu, Wyścig Niepodległości w kolarstwie MTB, Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w piłce wodnej, finał Pucharu Polski w rugby, Bieg Niepodległości i Octopus BJJ Cup 3. Na lodowiska powrócą hokeiści, a na basenie pojawią się piłkarze wodni.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
5

ŁKS SMS Łódź – ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

5

Cosinus Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

5

AZS Uniwersytet Łódzki – CARO Team Opoczno (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

5

Popularne Zawody na Orientację (bieg na orientację)

Las Łagiewnicki (Wycieczkowa 107)

5

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – V kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

5

Politechnika Anilana Łódź – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

5-6

Grand Prix Polski w Łodzi (pływanie)

Basen AZS (Styrska 22/24)

5-6

UKS Nowa Łódź – MUKS Zielonka (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

6

Turniej z okazji 10-lecia klubu Graczy Bulowych

Park Staromiejski

6

ŁKH Łódź – Oliwa Hockey Team  (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)

6

Wyścig Niepodległości w kolarsywie MTB

Las Łagiewnicki

6

Kolejarz Łódź – DTS Elhurt-Elmet Helios Białystok (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

6

ŁKS Łódź – Legia II Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

7

ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Łódź (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
10-11

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w piłce wodnej

Basen AZS (Styrska 22/24)

11

ChKS Łódź – KS Szczypiorniak D.Biał. (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

11

Budowlani SA Łódź – Ogniwo Sopot (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

11

Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości

OK Górna (Siedlecka 1)

11

Bieg Niepodległości – 10 km

Park Poniatowskiego

11

Brydżowy Turniej Niepodległości Turniej

CKM Filia Dąbrowa (Dąbrowskiego 93)

11

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Pro-Basket Kutno (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

11-12

Turniej piłki ręcznej chłopców – XIII Memoriał Waldka Hyżego

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

12

Widzew Łódź – OKS Sokół Ostróda (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

12

Start Łódź – Burza Pawlikowice (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

12

ChKS PŁ Łódź – MKS II Lublin (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

12

AZS Uniwersytet Łódzki – LKS Czarni Wirex Rząśnia (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

12-13

UKS Nowa Łódź – ULKS Olimpia Łochów (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

12

Politechnika Anilana Łódź – AZS UMCS Lublin (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

13

UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

13

Puchar Polski Kobiet (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

13

VIII niepodległościowa runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

13

UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

14

Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

16

Decathlon RUN 3 – 10 km

Park Poniatowskiego

17

ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

18

Ladies Racing 2 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

19

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

19

Octopus BJJ Cup 3 (brazylijskie jiu-jitsu)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

19

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VI kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

19-20

Eliminacje Mistrzostw Polski (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

19-20

Uniwersytet Łódzki ŁSTW Ocmer – Arkonia Szczecin (piłka wodna)

Basen AZS (Styrska 22/24)

20

Łódzka Liga Kartingowa (gokarty)

Gokart Arena Łódź (Smugowa 19)

20

ŁKS Łódź – Ursus Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

20

II WTK Seniorek-ów (tenis stołowy)

Energetyk Łódź (Wacława 22/24)

25

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego we wspinaczce na czas

Stratosfera (Manufaktura)

26

AZS Uniwersytet Łódzki – MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

26

Budowlani Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

26

ŁKS SMS Łódź – Pomarańczarnia MUKS Poznań (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

26

Start Łódź – AMII Łódź (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

26

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

26 lub 27

ChKS Łódź – AZS UMCS Lublin (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

27

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – 5 km

Park 3 Maja

27

GP Łodzi w Nordic Walking 2017 – 5 km

Park 3 Maja

30

ŁKS Commercecon Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park Julianowski

w środy

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w czwartki

Petanque

Park Staromiejski

w czwartki

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w niedziele

Niedzielne spotkania biegowe

Park na Zdrowiu (przy Pomniku Czynu Rewolucyjnego)


UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Red Bull Skim It vol. 9
Kalendarz Sportowy – czerwiec 2010
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – sierpień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*