artificial_grass_fieldW listopadzie czekają na nas ostatnie mecze piłkarzy nożnych, a także spotkania z udziałami siatkarek Budowlanych Łódź i siatkarzy PGE Skry Bełchatów. Poza tym m.in Grand Prix – Puchar Polski w pływaniu, zawody rowerowe Whistle XC CUP, VIII Międzynarodowy Turniej w Hokeju na Lodzie Kosyl Cup U-12 oraz Grand Prix Poland – Karate WKF.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (listopad) co gdzie
2

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
2

Grand Prix Łodzi (bilard)

Frame Łódź (Narutowicza 7/9)
2

ŁKS SMS MG13 Łódź – Polonia Warszawa (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
4-5

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11-12 lat (pływanie)

UKS SP 149 Łódź (Tatrzańska 69a)
5

ŁKH G&G Express Łódź  – KH Warsaw Capitals (hokej na lodzie)

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)
5

Torowe Środy (jazda rowerowa)

Społem Łódź (Północna 36)
8

ŁKS SMS MG13 II Łódź – Wisła Warszawa (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)

8

Łódzka Liga Kartingowa Nocne Kryterium Asów

Gokart Arena (Smugowa 19)

8

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – V kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

8 lub 9

ChKS Łódź – KKS Włókniarz Konstantynów (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

8-9

Grand Prix – Puchar Polski (pływanie)

Pływalnia AZS (Styrska 20/26)

9

KZK- 6. runda Pucharu Mistrza Kierownicy (sport samochodowy)

Parking przy Wycieczkowej

9

Budowlani Łódź S.A. – Arka Gdynia (rugby)

SMS Łódź (Milionowa 12)

9

ŁKS Łódź – RKP Broń 1926 Radom (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

11

KZK- 7. runda Pucharu Mistrza Kierownicy (sport samochodowy)

Parking przy Atlas Arenie

11

Łódzki Bieg Niepodległości (bieganie – 10 km)

Park Piłsudskiego

11

Whistle XC CUP – Łódź (zawody rowerowe)

Las Łagiewnicki

12

Torowe Środy (jazda rowerowa)

Społem Łódź (Północna 36)

12

Zakończenie sezonu zawodników Orła Łódź

EXPO Łódź (al. Politechniki 4)
12

Budowlani Łódź – Developres Rzeszów (siatkówka kobiet – młoda liga)

Hala WSInf (Rzgowska 17a)
13-16

Ogólnopolski Turniej Niepodległości – open (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
14-16

VIII Międzynarodowy Turniej w Hokeju na Lodzie Kosyl Cup U-12

Bombonierka / Retkinia
15

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VI kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
15

Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
15

Puchar Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
15

ŁKS Commercecon Łódź – Nike Węgrów (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
15

Popularne zawody na orientację

Las Łagiewnicki
15

50 KSW

Sala Boks Tur (Bratsławska 23)
15

AKS AZS Łódź – Czarni Rząśnia (siatkówka mężczyzn)

CWFiS UŁ (Styrska 20/24)
15

ChKS PŁ Łódź – MKS Ochota Warszawa (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
15

Budowlani Łódź – Imprel Gwardia Wrocław (siatkówka kobiet – młoda liga)

Hala WSInf (Rzgowska 17a)

15

Budowlani Łódź – Chemik Police (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

15 lub 16

Politechnika Anilana Łódź – UMKS Trójka Ostrołęka (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
16

Puchar Maratonu (bieganie – 5 km)

Arturówek
16

Decathlon Run (bieganie- 8 km)

Park Poniatowskiego
16

ŁKS SMS MG13 Łódź – KS Księżak Łowicz (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
16

VIII runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)
22

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
22

Widzew Łódź – GKS Katowice (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
22

ŁKS SMS MG13 Łódź – KS Piaseczno (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
22

Widzew Łódź — Energa Toruń (koszykówka kobiwet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22 lub 23

ChKS Łódź – MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
26

ŁKS Commercecon Łódź – Karpaty Krosno (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
29

AKS AZS Łódź- Exact System Norwid Częstochowa (siatkówka mężczyzn)

CWFiS UŁ (Styrska 20/24)
29

Grand Prix Poland – Karate WKF

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
29

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VIII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
29

ŁKS SMS MG13 II Łódź – Łaskovia Łask (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
30

GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych i nordic walking (bieganie – 5 km)

Park 3 Maja
30

PGE SKRA Bełchatów – Resovia Rzeszów (siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (listopad) co gdzie
w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w soboty

Biegam (na nartach)

Park Piłsudskiego

w piątki

Nordic Walking

Park Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

we wtorki

Night Runners

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Piniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0372
Gwiazdy Pedro’s Cup Łódź 2016
Kalendarz Sportowy – lipiec 2011
fisu_logo
W 2016 roku najlepsi brydżyści przyjadą do Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*