artificial_grass_fieldPoniżej prezentujemy propozycje imprez sportowych na nadchodzący miesiąc.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (listopad) co gdzie
2

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
2

Budowlani Łódź – Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
2

ŁKS – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (koszykówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
2-3

XIV Turniej Halowy – eliminacje okręgu łódzkiego

Hala WSInf (Rzgowska 17a)
3

II Bieg w Botaniku (bieg na 5 km)

Ogród Botaniczny
6

AKS UŁ Łódź – Bzura Ozorków (siatkówka mężczyzn)

CWFiS UŁ (Styrska 20/24)
7-8

Ogólnopolski sprawdzian wszechstronności (pływanie)

MKS Jedynka (Czajkowskiego 14)
9

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 5 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
9

Strato Wspin Maraton 2/5

Stratosfera (Manufaktura)
9

Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO (bieg na orientację)

b.d.
9

Widzew Łódź — King Wilki Morskie Szczecin (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9

X Światowy Dzień Biegania (bieg na 5/15 km)

Arturówek
9

ŁKS Łódź – Astoria Szczerców (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9

Puchar Wojewody Łódzkiego (strzelectwo kurkowe)

Strzelnica Łódź (Konstantynowska 1)
10

Puchar Maratonu (bieg na 5 km)

Arturówek
10

ŁKS SMS MG13 Łódź – Piotrcovia Piotrków (koszykówka mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
10

Zawody Kolarskie MTB

Społem Łódź (Północna 36)
10

Widzew Łódź – Legia Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
11

Turniej Niepodległości (brydż)

b.d.
11

XIX Wyścig Niepodległości (zawody rowerowe)

Las Łagiewnicki (Wycieczkowa 107)
14

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Księży Młyn
14

Turniej Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
16

Frame Łódź – Hulakula Warszawa (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)
16

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 6 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
16

ChKS Łódź – MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 16)
16

Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
16

Popularne Zawody na orientację

Las Łagiewnicki (Wycieczkowa 107)
16

VII Grand Prix Poland – Karate WKF

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
16

ŁKS Commercecon Łódź – Jedynka Łomża (siatkówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
16

AKS UŁ Łódź – Exact System Norwid Częstochowa (siatkówka mężczyzn)

CWFiS UŁ (Styrska 20/24)
16

Puchar Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
16/17

Grand Prix – Puchar Polski (pływanie)

Pływalnia AZS (Styrska 22/24)
17

Turniej Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
17

Budowlani Łódź – Trefl Sopot (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
17

ŁKS Łódź – Zjednoczeni Stryków (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
20-21

Sprawdzian wszechstronności stylowek 11-12 lat (pływanie)

UKS SP-149 (Tatrzańska 69)
23

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 7 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
23

AKS Łódź – Salos SL Ostrów Wlkp. (siatkówka mężczyzn)

CWFiS UŁ (Styrska 20/24)
23

Junior Frame Łódź – Atelier 69 Bilard Studio Warszawa (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)
24

2. Turnieju Ligi Szkolnej w Judo

Gwardia Łódź (al. Kościuszki 73/75)
24

Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking 2014

Park 3 Maja
24

ŁKS Łódź – Widok Skierniewice (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
24/25

ChKS Łódź – SPR II Lublin (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 16)

26

Mistrzostwa Klasy V (pływanie)

MKS Trójka (Sienkiewicza 46)

29

Budowlani Łódź – Muszynianka Muszyna (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

30

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 8 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

30

ChKS Łódź – MKS Mazur (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 16)

30

ŁKS Commercecon Łódź – KS Murowana Goślina (siatkówka kobiet

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
30

Widzew Łódź — KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
30

AZS UŁ PŁ Łódź – AZS UMCS Lublin (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (listopad) co gdzie
w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w piątki

Czekając na śnieg (narty biegowe)

Park Zdrowie

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_DSC8637_DxO
70 kilometrów na 70 UŁ (foto)
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2016
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – styczeń 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*