Mecze piłkarzy Widzewa i ŁKS, jubileuszowe konfrontacje UKS „Boks Tur”, Akademickie regaty na Piotrkowskiej. Tak pokrótce wygląda sportowy kwiecień w Łodzi.

 

Zapraszamy do poznania naszego kalendarium prawdziwego łódzkiego fana sportu. Jak zwykle zachęcamy do przychodzenia na zawody, dopingowania naszych sportowców oraz robienia relacji, które pojawić się mogą na Plastrze Łódzkim.

 

kiedy (kwiecień) co gdzie
1-3 Mityng Łódzki (brydż) Hotel Centrum (Kilińskiego 59/62)
2 CNBA – Mecz Gwiazd (koszykówka mężczyzn) Społem Łódź (Północna 36)
2 Powitanie Wiosny (bieg na orientację) Las Łagiewnicki
2 Grand Prix Łodzi Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF Szkoła Podstawowa 164 (Wróblewskiego 65)
2 Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Park 3 Maja
3 Prima Aprilis Cup – V edycja (pentaque) Park Widzewski
8 Finał XII Edycji Ligi Szkolnej w judo Dzieci Gwardia Łódź (al. Kościuszki 73/75)
9 Moto Xtreme Port Łódź
9 MiniWspin Maraton 2/3 Stratosfera
9 Akademickie Ogólnopolskie Regaty Ulicy Piotrkowskiej 2011 Ulica Piotrkowska
9 Popularne Zawody na Orientację (bieg na orientację) Las Łagiewnicki
9 Turniej Finałowy Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
10 IX Mistrzostwa Łodzi w grze pojedynczej (pentaque) Park Sienkiewicza
10 KZK Puchar Motodromu (sport samochodowy) Motodrom (Drewnowska 147)
14-17 Zawody klubowe – grupa powszechna (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
15-17 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek 2011- Łódź (gimnastyka sportowa kobiet) b.d.
16-17 Finał U-14 Młodziczek (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
16 Puchar Maratonu (biegi) Las Łagniewnicki
16 XXV Konfrontacje UKS „Boks Tur” UKS Boks Tur (Siewna 15)
16 Turniej Finałowy Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
17 Cleaner Junior Tour – Łódź (bilard) Frame Łódź (Narutowicza 7/9)
17 KZK III runda (sport samochodowy) b.d.
21-22 Wielobój stylowy (pływanie) MKS Jedynka (Czajkowskiego 14)
23 Zawody klubowe Dziesiątka (strzelectwo) Dziesiątka Łódż (Konstantynowska 1)
27-28 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12-15 lat (pływanie) Start Łódź (św. Teresy 56/58)
29 Wiosenne Zawody Strzeleckie (strzelectwo) Strzelec Łódż (Konstantynowska 1)
30 Bieg Olimpijczyka Park 3 Maja

Spotkania ligowe

kiedy (kwiecień) co gdzie
2 Widzew Łódź – Arka Gdynia (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
2 ŁKS Siemens AGD Łódź – INEA AZS Poznań (koszykówka kobiet) ŁKS (al. Unii 2)
3 Orzeł Łódź – ROW Rybnik (żużel) Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
6 ŁKS Sphinx Łódź – Rosa Radom (koszykówka mężczyzn) ŁKS (al. Unii 2)
9 ChKS Łódź – KPR Wolsztyniak Wolsztyn (piłka ręczna mężczyzn) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
9 AZS UŁ PŁ Anilana – UMKS Trójka Ostrołęka (piłka ręczna mężczyzn) Hala Anilana (Sobolowa 1)
9 Widzew Łódź – Utex Row Rybnik (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9 ŁKS Siemens AGD Łódź – Odra Brzeg (koszykówka kobiet) ŁKS (al. Unii 2)
9 Budowlani Łódź – Juvenia Kraków (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 5)
10 ŁKP Kolejarz Łódź – KS Raszyn (piłka nożna kobiet) Kolejarz Łódź (Minerska 9)
10 ŁKS – Podbeskidzie Bielsko-Biała (piłka nożna mężczyzn) ŁKS (al. Unii 2)
16 Widzew Łódź – ŁKS Siemens AGD Łódź (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
16 Widzew Łódź – Ruch Chorzów (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
22 ŁKP Kolejarz Łódź – KS Kinga Krasnystaw (piłka nożna kobiet) Kolejarz Łódź (Minerska 9)
23/24 Widzew Łódź – Polonia Bytom (piłka nożna kobiet) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23/24 ŁKS – GKP Gorzów Wielkopolski (piłka nożna mężczyzn) ŁKS (al. Unii 2)
30 Organika Budowlani Łódź – Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna (siatkówka kobiet) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zapasylodz
Zapasy: Budowlani Łódź – Supra Brokers Wrocław
Szwajcarzy wygrywają przedolimpijskie zmagania curlerów w Łodzi
lkw1
Spotkania z prawdziwymi miłośnikami gór

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*