Kalendarz sportowy – grudzień 2015

artificial_grass_field

W grudniu czekają na nas m.in. IX Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym, zawody Super Enduro, III Ogólnopolski Turniej o Puchar Stanisława Frączyka w tenisie stołowym, Mistrzostwa Europy w Martwym Ciągu oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc Federacji WPA, II Ogólnopolski Turniej o Puchar Włókiennika Łódź w Boksie oraz tradycyjny Bieg Sylwestrowy.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

(uwaga – terminy i miejsca imprez mogą ulec zmianie)

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (grudzień) co gdzie
1

PGE Skra Bełchatów – Knack Roeselare (siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
2

Beef Master Budowlani Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

3-6

IX Zawody Mikołajkowe (łyżwiarstwo figurowe)

Bombonierka (Stefanowskiego 26)

5

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

5

Charytatywny Bieg Mikołajkowy (1 i 5 km)

Park Na Zdrowiu

5

Zawody klubowe – Strzelmistrz (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

5

Turniej Mikołajkowy (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

5

Super Enduro

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

5 Halowy Łódzki Winter Cup 2015 (zawody lekkoatletyczne) RKS Łódź (Rudzka 37)
5

Turniej Mini Hokeja w Łódzi

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)

5 AMWŁ we wspinaczce sportowej

Stratosfera (Manufaktura)

5-6 Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – Legia Warszawa (piłka wodna)

Basen AZS (Styrska 20/24)

6 AMWŁ w szachach Wydział Eko-Soc UŁ
6 Politechnika Anilana Łódź – AZS AWF Warszawa (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łódź (Sobolowa 1)
6

ŁKS Commercecon Łódź – Karpaty Krosno (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

6

III Ogólnopolski Turniej o Puchar Stanisława Frączyka (tenis stołowy)

XLIV LO (Wacława 22/24)

6

MUKS Widzew Łódź – MKS Polkowice (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

6

Grand Prix City Trial (5 km)

Park 3 Maja

6

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź – KS Księżak Łowicz (koszykówka kobiet)

Hala AZS (Styrska 26)

6

GP Łodzi 2016 w nordic walking – I Marsz (5 km)

Park 3 Maja

7

Mikołajkowe Grand Prix (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

9

Zawody Klubowe – Dziesiątka (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

10

Mini LIga Rugby Tag

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

11-12

Mistrzostwa Europy w Martwym Ciągu oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc Federacji WPA

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
12

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

12 AZS Uniwersytet Łódzki – AZS Politechnika Korona Kraków (koszykówka kobiet)

Hala AZS (Styrska 26)

12

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki
12

II Ogólnopolski Turniej o Puchar Włókiennika Łódź w Boksie

Hala ZSP 19 (Żeromskiego 115)
12

Koszykówka z mikołajem

Vera (Siewna 15)
12

Zawody Klubowe – Dziesiątka (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)
12

Mistrzostwa Łodzi w Karate WKF

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12

Widzew Szkoła Gortata Łódź – AZS Uniwersytet Łódzki (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

12

Budowlani Łódź – SK Bank Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
12-13

Finał GP Ziemi Łódzkiej – Mistrzostwa Łodzi (brydż)

Restauracja Rajdowa (Paderewskiego 11)
12 lub 13

ChKS ŁódźŸ – UMKS Trójka (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

13

ŁKS Commercecon Łódź – Wisła Warszawa (koszykówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

13

IX finałowa runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (zawody samochodowe)

Motodrom (Drewnowskiego 147)

15

AMWŁ w tenisie stołowym

ZSO 1 (Czajkowskiego 14)

19

AZS Uniwersytet Łódzki – ŁKS SMS Łódź (koszykówka kobiet)

Hala AZS (Styrska 26)

19

AZS Uniwersytet Łódzki II – MKK Siedlce (koszykówka kobiet)

Hala AZS (Styrska 26)

19

XX Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
19

ŁKH Łódź – Malgips Dragons Gdańsk (hokej na lodzie)

Bombonierka (Stefanowskiego 26)
19

Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
19-20

Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

XLIV LO (Wacława 22/24)
19-20

AZS SAN Neptun Łódź – Polska U-15 (piłka wodna)

Basen AZS (Styrska 20/24)
20

ŁKS Szkoła Gortata – KKS Pro-Basket Kutno (koszykówka mężczyzn)

Hala Karpacka (Karpacka 61)
31

XXXI Bieg Sylwestrowy (10 km)

Arturówek

Imprezy rekreacyjne

kiedy (grudzień) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park 3 Maja

we wtorki

Nigh Running

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park 3 Maja

w środy

Przygotowania do maratonu

Park Piłsudskiego

w czwartki

Nordic Walking

Park Piłsudskiego

w piątki

Nordic Walking

Park 3 Maja

w piątki

Zajęcia przygotowujące do sezonu narciarskiego

Park Piłsudskiego

w soboty

Zajęcia przygotowujące do sezonu narciarskiego

Park Piłsudskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w niedziele

Przygotowania do maratonu

Park Piłsudskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *