FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022, Drift Masters European Championship, Speedway Euro Championship, Mecz Narodów – to nas czeka we wrześniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

 

Kiedy (wrzesień)CoGdzie
1-4XXIII Otwarte Mistrzostwa Łodzi Amatorów by Head – tenis ziemnyStart Łódź (św. Teresy 56/58)
2Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
3AKS SMS Łódź- Omega Kleszczów – piłka nożna mężczyznSMS Łódź (Milionowa 12)
3Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
3Speedway Euro Championship – żużelOrzeł Łódź (6. sierpnia 71)
4Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
4Apetyt na oddech – Łupkowa Run – 5 kmLas Łagiewnicki
5ŁKS Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
7Widzew II Łódź – Ceramika Opoczno – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7)
8AMII Łódź – Gks Ksawerów – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
9Widzew Łódź – Cracovia – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
10ŁKS III Łódź – Ner Poddębice – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
10AKS SMS Łódź – LKS Kwiatkowice – piłka nożna mężczyznSMS Łódź (Milionowa 12)
10Widzew Łódź – Legia Warszawa – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
10DragonFly – Tosia Wojowniczka NF1 vol.3 – 10 kmLas Łagiewnicki
10K.S. Budowlani Commercecon Łódź – AZS AWF Warszawa – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
10 lub 11ŁKS II Łódź – Pelikan Łowicz – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
10 lub 11Master Pharm Łódź – Arka Gdynia – rugbyb.d.
10 lub 11UKS SMS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała – piłka nożna kobietSMS Łódź (Milionowa 12)
11UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów Łódzki – piłka nożna mężczyznSMS Łódź (Milionowa 12)
11ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
11Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
14Łódzka Akademia Futbolu – Rosa Rosanów – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 45
14ŁKS III Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
14Zabiegana Łódź 2022 – Skrzydła dla Tymka – 1/3 kmPark Podolski
14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
14AMII Łódź – Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
15Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
16-18Galante Bajbory – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
17Widzew II Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7)
17UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała – piłka nożna kobietSMS Łódź (Milionowa 12)
17Egzamin i klasy sportowe Eliminacje Mistrzostw Polski-Otwarte Mistrzostwa Łodzi – taniec sportowyb.d.
17Mecz Narodów – żużelOrzeł Łódź (6. sierpnia 71)
17ŁKS Commercone Łódź – E.Leclerc Moya Radomka Radom – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
17 lub 18Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – KPR Legionowo – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
18UKS SMS Łódź – Sazan Pęczniew – piłka nożna mężczyznSMS Łódź (Milionowa 12)
18Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
18Wilki Łódzkie – Renegades Świdnica – futbol amerykańskiChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
18Łódzka Liga Kartingowa 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
21Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
21Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
22Łódź Park Tour – bieg na orientacjęMiejsce niespodzianka
24ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
24AMII Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
24AKS SMS Łódź – Zjednoczeni Stryków – piłka nożna mężczyznSMS Łódź (Milionowa 12)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
24Globitel Tower Run – Biegi po schodach – 18 pięterBiurowiec Orion Business Tower
24Dwójkowa Sparingsobota – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
24ŁKS Coolpack Youth Łódź – GAK Gdynia – koszykówka męskab.d.
24 lub 25ChKS PŁ Łódź – MKS AZS UMCS Lublin – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
24 lub 25ŁKS II Łódź – Sokół Ostróda – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
24 lub 25UKS SMS II Łódź – SWD Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała – piłka nożna kobietSMS Łódź (Milionowa 12)
25AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – UKS Bankówka Zielonka – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
25Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
25Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
26Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
27CNBA – start rozgrywek koszykarskichSpołem Łódź (Północna 36)
29-1, 4-8FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022Arena Sportu i Atlas Arena (Bandurskiego 7)
30-1Drift Masters European ChampionshipOrzeł Łódź (6. sierpnia 71)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wydarzenia Zielonej Łodziinformacje tutaj
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR w trakcie wakacji – informacje tutaj

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XVI Turniej o Brylant z gardenparty
Rewitalizacja Hali Karpackiej (foto)
szachy-dk-2336
ATLAS Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*