Derby Widzewa i ŁKSu, KSW, 11 Półmaraton Szakala, Armagedon Active, Łódzka Łyżwa 2021. To nas czeka w październiku.


Zawody sportowe i spotkania ligowe


KiedyCoGdzie
1ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
2Ogólnopolski Turniej Finałowy Juniorów U- 12 w hokeja na lodzieLodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)
2ŁKS Łódź – Energa Hutnik Koszykówka – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
23 zjazd III ligi sezon 2020/2021 – brydżPrząśniczka (Studencka 20/24)
2Liga ŁKFS październik 2021 – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
2ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Chemik SMS Olsztyn – siatkówka kobietHala MOSiR (ks. Skorupki 21)
2ŁKS III Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyznKrańcowa 19
2TME ŁKH Łódź – SMS PZHL Katowice – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
3UKS SMS Łódź Zawisza Rzgów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
3UKS SMS III Łódź – Marcus Gdynia – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
3Widzew Łódź Futsal – Grinbud KS Gniezno – futsalAnilana Łódź (Sobolowa 1)
3TME ŁKH Łódź – UKS Zagłębie Sosnowiec – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
3Kolorowy Bieg dla Marcelinki – 4 kmPark na Zdrowiu
3Czerkawski Cup 2021 – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
3ChKS PŁ Łódź – AZS-AWF Handball Wrocław – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
5-7, 12-14, 19-21, 26-28CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Pomorska 36)
7Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
9ŁKS II Łódź – GKS Wikielec – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
9ŁKS III Łódź – UKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyznKrańcowa 19
9AKS SMS Łódź – Gks Ksawerów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
9Widzew Łódź – Pompax Tęcza Leszno – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
9 lub 10UKS SMS Łódź – GKS Katowice – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
9-10ŁSTW OCMER Łódź – KSZO Ostrowiec Św. – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
10Widzew II Łódź – KS Paradyż – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7/)
10Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
10Wielka Nagroda Łodzi – Master Cup – Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek w stylu wolnym – zapasyHala MOSiR (ks. Skorupki 21)
10Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
10Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
10Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
12Test Coopera dla wszystkich – 12 minutAZS Łódź (Lumumby 22/26)
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
14Łódzka Liga Kartingowa 2021 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
14Łódź Park Tour – bieg na orientacjęJanów
15-17Łódzka Łyżwa 2021 – łyżwiarstwo figurowe na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
16ŁKS MSMS Łódź – KU AZS UMCS Lublin – koszykówka kobietHala Karpacka (Karpacka 61)
16ŁKS Łódź – Isetia Erzurum – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
16ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – PMKS Nike Węgrów – siatkówka kobietHala MOSiR (ks. Skorupki 21)
16ŁKS Łódź – Arka Gdynia – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
16Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
16GROT Anilana Łódź- Orlen Wisła II Płock – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
16Color Obstacle Rush 2021 – 5 kmBłonie Łódzkie
16Cookie Run 2021 z Drukarnią – 5 kmLas Łagiewnicki
16KS WIFAMA Łódź – MKS Volley Żelazny Opoczno – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
16 lub 17Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna kobietSrebrzyńska 95
16 lub 17UKS SMS II Łódź – Skra Częstochowa – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16 lub 17UKS SMS III Łódź – KU-AZS UW Warszawa – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16 lub 17UKS MSMS Victoria Łódź – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – piłka ręczna mężczyznJarosławska 29
16 lub 17ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
16 lub 17KS Budowlani Łódź – Legia Warszawa – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
16-17Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Gimnastyce ArtystycznejHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
17ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – MKK Boruta Zgierz – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
17UKS SMS Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
17Zawody klubowe – pistolet, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
17Widzew Łódź Futsal – Football Club 10 Zgierz – futsalAnilana Łódź (Sobolowa 1)
17Strefa Supli Run – Jesień – 5 kmPark 3 Maja
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
22Zawody klubowe – pistolet, karabinStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
22Polska – Norwegia – piłka nożna kobietWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23KSW 64 – sporty walkiAtlas Arena (Bandurskiego 7)
23Armagedon Active – 1-10 kmLas Łagiewnicki
23ŁKS MSMS Łódź – SMS PZKosz II Łomianki – koszykówka kobietHala Karpacka (Karpacka 61)
23Złota Igła – bieg na orientacjęArturówek
23ŁKS Commercecon Łódź – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
23ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów – piłka nożna mężczyznKrańcowa 19
23Widzew II Łódź – MgUKS Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7/)
23Master Pharm Rugby SA Łódź – RzKS Juvenia Kraków – rugbyŁKS Łódź (al. Unii 2)
23 lub 24ChKS PŁ Łódź – KPR Ruch Chorzów – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
23-24UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. – piłka wodnaAZS (Styrska 20/24)
24Łódzkie Biegi Górskie – bieg na orientacjęLas Modrzew
24Widzew Łódź – ŁKS Łódź – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
24UKS SMS Łódź – Włókniarz Zgierz – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28Łódzka Liga Kartingowa 2021 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
29Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO – bieg na orientacjęŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7/)
30AKS SMS Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30Widzew II Łódź – Ks Warta Sieradz – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7/)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
30ŁKS MSMS Łódź – AKS ZŁY Warszawa – koszykówka kobietHala Karpacka (Karpacka 61)
30ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański – siatkówka kobietHala MOSiR (ks. Skorupki 21)
30KS WIFAMA Łódź – UKS Akademia Siatkówki Zduńska W. – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
30ŁKS Łódź – Górnik Polkowice – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
30Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
30Dwójkowe Sparingsoboty – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
30TME ŁKH Łódź – MMKS Podhale Nowy Targ – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
30GROT Anilana Łódź – Enea Orlęta Zwoleń – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
30Widzew Łódź Futsal – KS BestDrive Futsal Piła – futsalAnilana Łódź (Sobolowa 1)
30 lub 31ŁKS II Łódź – Polonia Warszawa – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
30-31Super Puchar Seniorów i Mistrzostwa Polski Seniorów w „Odmianę mieszaną” – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
31Widzew Łódź – Wisła CanPack Kraków – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
3111 Półmaraton SzakalaLas Łagiewnicki
31TME ŁKH Łódź – UKS Niedźwiadki Sanok – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
31Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wtorki, g. 17NartorolkiPark na Zdrowiu
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Piątki, g. 17Nartorolki dla początkujących Park na Zdrowiu
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – szósty tydzień
polish2
Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – maj 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*