Kalendarz sportowca – marzec 2022

Poznajcie marcowy kalendarz sportowca. Czeka nas m.in. derby siatkarek oraz powrót rugbystów na boiska.


Zawody sportowe i spotkania ligowe


KiedyCoGdzie
1-3, 8-10, 15-17, 22-24, 29-31CNBA – KoszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
2TME ŁKH Łódź – MKS Sokół Toruń – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
2SWS Puchar Zimy 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
4Święto Kobiet – pistolet, karabinSpołem Łódź (Północna 36)
5, 12, 19, 26 Łódzka Amatorska Liga SiatkówkiSP 205 (Dąbrówki 1)
5Master Pharm Rugby Łódź – Awenta Pogoń Siedlce – rugbyWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
5KS Coolpack Łódź – Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
5ŁSTW Ocmer Politechnika Łódź – WTS Polonia Bytom – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
5ŁKS Łódź – Korona Kielce – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
6-7Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów w bilardzieFrame (Narutowicza 7/9)
6City Trail #5/5 – kmStart: Park Baden-Powella
6Tropem Wilczym – 5 kmStart: Atlas Arena
6UKS Neptun Łódź – KSZO Ostrowiec św. – piłka wodnaBasen AZS (Styrska 20/24)
6Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
7Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
7Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
10Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
11-12Boulderowe Derby Łodzi – La Spotiva Leggins Only – boulderingSpot Boulder Caffe (Wersalska 47)
11Liga 2022 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
12Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
12UKS SMS Łódź – Tarnovia Tarnów – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
12Dwójkowa Sparingsobota – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
12GROT Anilana Łódź – AZS UW Warszawa – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
12Widzew Łódź – AZS Politechnika Korona Kraków – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12EM50 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – UKS Bankówka Zielonka – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
12ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
12ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
13Widzew Łódź Futsal – UKS Orlik Mosina – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
13Łódzkie Biegi Górskie -6,6km, – 10,5kmStart: Łagiewniki (Modrzew)
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – Puchar WojewództwaColt Łódź (Okopowa 70/106)
14ŁKS Commercecon Łódź – LTS Legionovia – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
14Puchar Polski Kobiet w bilardzieFrame (Narutowicza 7/9)
14Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
15ŁKS MSMS Łódź – UKS Trójka Żyrardów – koszykówka kobietHala Karpacka (Karpacka 61)
16-17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
16SWS Puchar Zimy 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)
16Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
16Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
18Marcowe granie B+ – squashVera Sport (Siewna 15)
18Widzew Łódź – Odra Opole – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
19-20Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w BoksieCKZiU (Żeromskiego 115)
19Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w piłce wodnejb.d.
19UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – Alfa Gorzów Wlkp. – piłka wodnaBasen AZS (Styrska 20/24)
19ŁKS MSMS Łódź – ÓSEMKA Lucyna Day Spa Skierniewice – koszykówka kobietAtlas Arena (Bandurskiego 7)
19ŁKS Coolpack Łódź – MKS Ochota Warszawa – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
19Nocny Maraton Pływacki OtyliadaZatoka Sportu (Politechniki 10)
19Liga okręgowa – 1 zjazd – brydżBOK Rondo (Limanowskiego 166)
19Liga Ogólnopolska – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
19Bieg i marsz „Solidarni z Ukrainą” – 5 kmStart: Park Baden-Powella
19Grot Budowlani Łódź – UNI Opole – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
19Widzew II Łódź – LKS Omega Kleszczów – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
19AKS SMS Łódź- Iskra Dobroń – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19Victoria Łódź – MKP Boruta II Zgierz – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19AMII Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyznBoisko- Grabińska 3
19 lub 20UKS MSMS Victoria Łódź – UMKS Trójka Ostrołęka – piłka ręczna mężczyznUKS MSMS (Jarosławska 29)
19 lub 20UKS SMS II Łódź – Stomilanki Olsztyn – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19 lub 20UKS SMS III Łódź – Loczki Wyszków – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20Milan Club Polonia Łódź – Kolejarz Łódź – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
20II Marsz po Wiosnę z Nogami w Chmurach i Łódzką Szkołą Nordic Walking – 5/10 kmStart: Las Łagiewnicki
20ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Integra PKK 99 Pabianice – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
21Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
25Liga 2022 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
25Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
26-28OTK KM – Halowy Puchar Polski 2022 – tenis ziemnyAZS Łódź (Lumumby 22/26)
26Saints Łódź- Kolejarz Łódź – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
26ŁKS III Łódź – LKS Różyca – – piłka nożna mężczyznBoisko Krańcowa 19
26Drużynówka 2022 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
26Start Łódź – UMKS Grabka Grabica – piłka nożna mężczyznStart Łódź (św. Teresy 56/58)
26 lub 27ChKS PŁ Łódź – MKS Karkonosze-Jelenia Góra – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
26 lub 27UKS MSMS Victoria Łódź – UKS Olimpia Biała Podlaska – piłka ręczna mężczyznUKS MSMS (Jarosławska 29)
26 lub 27UKS SMS II Łódź – Rolnik Biedrzychowice – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
2 lub 27ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
27UKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
28Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
30SWS Puchar Zimy 2022 – gokartyGokart Arena (Smugowa 19)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *