Poznajcie majowy kalendarz sportowca. Czeka nas m.in. debry piłkarzy, zawody biegowe, mecze rugby i żużla.


Zawody sportowe i spotkania ligowe


KiedyCoGdzie
30.04-2.05Finał – Koszykówka 2 Ligii KobietAtlas Arena (Bandurskiego 7)
30.04-3.05Polish Open – zawody pływackieZatoka Sportu (Politechniki 10)
1ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
2Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
3ŁKS Łódź – Widzew Łódź – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
4Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużluOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
5Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
5-6Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
7Widzew Łódź – Resovia Rzeszów – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
7EduKarting – Track Day – gokartyGokart Arena Łódź (Smugowa 19)
7Racing Center Łódź (Wydawnicza 5) – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
7GROT Anilana Łódź – KS Warszawianka Warszawa – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
7Master Pharm Rugby Łódź – Up Fitness Skra Warszawa – rugbyŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7)
7KS Budowlani Commercecon Łódź – AZS AWF Warszawa – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
7ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – Box Logistics Waterpolo Poznań – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
7XL Textilcross – 10 km, 2,5kmLas Łagiewnicki
7UKS SMS II Łódź – Polonia Środa Wielkopolska – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7UKS SMS III Łódź – Praga Warszawa – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
8ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
8Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra – żużelOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
8VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7Budowlani Łódź (Górnicza 5)
8Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
9Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
10, 17-19, 24, 26, 31CNBA – koszykówkaSpołem Łóź (Północna 36)
10Mali Siłacze na Maty – zapasyMOSiR Łódź (Skorupki 21)
11UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11Zabiegana Łódź 2022 – Alimenty to nie wstyd – 1/3 kmPark na Zdrowiu
12Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
12Światowy Dzień Orienteeringu – Bieg na orientacjęNowe Centrum Łodzi
13Drużynówka – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
14-15Turniej Centralnej Ligi Kadetów – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
14-15Puchar w 8-bil i Mistrzostwa Polski Seniorów w 10-bil – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
14Finał Łódzkiej Ligii UnihokejaAnilana Łódź (Sobolowa 1)
14I Mityng ŁOZLA – zawody lekkoatletyczneAZS Łódź (Lumumby 22/26)
14Provident RUN 2022 – 5,5kmLas Łagiewnicki
14ŁKS II Łódź- Legionovia Legionowo – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
15UKS SMS Łódź – APLG Gdańsk – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
15Majowy turniej BadmintonaZatoka Sportu (Politechniki 10)
15UKS MSMS Victoria Łódź – SPR Nowe Piekuty – piłka ręczna mężczyznUKS MSMS (Jarosławska 29)
15Harasuto Mistrzostwa Łodzi – karate WKFChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
15ŁKS Łódź – Odra Opole – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al.Unii 2)
15Bieg Uniwersytetu Łódzkiego „Uwolnij Energię!” – 5 kmCentrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ (Rogowska 26)
15Kolejarz Łódź – Rekord Brzeziny – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
16Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
18Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
18Trening + MonsterDYP – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
18Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów na żużluOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
19Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów na żużluOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
21Botaniczna Piątka Łódź – edycja wiosenna – 5 kmOgród Botaniczny
21I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – siatkówka plażowa mężczyznXLVII LO (Czernika 1/3)
21UKS SMS II Łódź – Ząbkovia Ząbki – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
21Dzień z Piłką Wodną Zatoka Sportu (Politechniki 10)
21ŁSTW Ocmer PŁ Łódź – AZS UW Warszawa – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
21Mistrzostwa Województwa U18 i U20 – zawody lekkoatletyczneAZS Łódź (Lumumby 22/26)
22Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
22Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
22UKS SMS III Łódź – Medyk II Konin – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run – 200-900 m.Ulica Piotrkowska
22UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – Arkonia Waterpolo Szczecin – piłka wodnaBasen UŁ (Styrska 20/24)
22I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – siatkówka plażowa kobietXLVII LO (Czernika 1/3)
22Mak Marketing Junior Tour – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
22Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
24Liga – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
25Drużynówka – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
25Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
27Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
28-29Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowymZSO nr 1 (Czajkowskiego 14)
28Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
28Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run – 10 kmUlica Piotrkowska
28Memoriał L. Szumlewskiego – zawody lekkoatletyczneAZS Łódź (Lumumby 22/26)
28KSW 70 – sport walkiAtlas Arena (Bandurskiego 7)
28Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk – żużelOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
28Turniej Tenisa Stołowego dla AmatorówVera Sport (Siewna 15)
28Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – Bieg na OrientacjęLas Łagiewnicki
28II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – siatkówka plażowa mężczyznXLVII LO (Czernika 1/3)
28 lub 29Master Pharm Rugby Łódź – RC Lechia Gdańsk – rugbyŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7)
28 lub 29Kolejarz Łódź – UMKS Zgierz – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
28 lub 29ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
29Strefa Supli Run – 3 kmPark Poniatowskiego
29II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – siatkówka plażowa kobietXLVII LO (Czernika 1/3)
29Łódzka Liga Kartingowa 2022 – gokartyGokart Arena Łódź (Smugowa 19)
29Lekkoatletyczny Mityng Otwarcia Stadionu RKS ŁódźRKS Łódź (Rudzka 37)
29UKS SMS Łódź – Olimpia Szczecin – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
29Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
29Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wtorki, g. 18Biegam z Zieloną ŁodziąPark 3 Maja
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Soboty g. 10Nartorolki z Zieloną ŁodziąPark na Zdrowiu
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – czerwiec 2012
MG_5042-696x464
Karolina Karasiewicz mistrzynią polski elity kobiet w kolarstwie szosowym
22stycznia_115
53. Turniej w Szabli o Złotą Klingę

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*