Zmiany w obostrzeniach spowodowały, że powrócił sport – w drugiej połowie maja wraz z udziałem publiczności.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (maj) co gdzie
2 Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
2 UKS SMS III Łódź – Śląsk II Wrocław – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
2 UKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
2 AKS SMS Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
4 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – AZS PWSZ Skierniewice – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
6 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
8 ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
9 UKS SMS Łódź – PLG Gdańsk – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
9 ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
11 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
12 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
12 Akademickie Mistrzostwa Szkół Wyższych – województwo – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
13-14 Polska – Belgia – siatkówka mężczyzn Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
13 Nice Cup – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
14 AKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
15-16 Polska – Bułgaria – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15-16 ŁSTW Politechnika Łódzka – UKS Neptun Łódź – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
15 Anilana Łódź – AZS UW Warszawa – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
15 Fame MMA 10 Klub Wytwórnia (Łąkowa 29)
15 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika i turniej kwalifikacyjny do MP juniorów ,juniorów młodszych i młodzieżowców – karate wkf Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
15 KS Budowlani Łódź – Mazovia Mińsk Mazowiecki – rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
15 Master Pharm Łódź – Skra Warszawa – rugby Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
15 I Mityng ŁOZLA – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
16 Mistrzostwa Województwa Żaczek-ów – tenis stołowy ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
16 Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek-ów – tenis stołowy ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
16 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
16 Widzew Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
16 UKS SMS Łódź – KS II Kutno – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16 Widzew II Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
19 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
19 Mistrzostwa Łodzi, Puchar Polski w kolarstwie torowym Społem Łódź (Północna 36)
19 ChKS II Łódź – UKS Varsovia II Warszawa – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19 ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
20 Łódź Park Tour – bieg na orientację Radogoszcz Zachód
22 UKS SMS Łódź – ROW Rybnik – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 UKS SMS II Łódź – Stomilanki Olsztyn – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 Widzew II Łódź – KAS Konstantynów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
22 ŁKS Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
23 Wilki Łódzkie – Hammers Łaziska Górne – futbol amerykański ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
23 AKS SMS Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23 UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
25 KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – żużel – mecz przełożony Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
26 ŁKS II Łódź – RKS Radomsko – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
29 lub 30 Master Pharm Łódź – Orkan Sochaczew – rugby b.d.
29 lub 30 Kolejarz Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
29 lub 30 UKS SMS III Łódź – Ziemia Lubińska Czerniec – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
29 II Mityng ŁOZLA – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
29 Widzew Łódź – GKS Tychy – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (maj) co gdzie
Imprezy organizowane przez MOSiR
👉 poniedziałek
✔ 09.00 – 10.30 – nordic walking – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 12.00 – 13.30 – nordic walking – Stawy Stefańskiego ➡ zbiórka przy siłowni zewnętrznej
✔ 12.00 – 12.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 wtorek
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.00 – 10.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 10.30 – 11.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 14.00 – 14.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 15.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
👉 środa
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.30 – 12.00 – nordic walking – Park Mickiewicza ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inzynierska/Parkowa
✔ 16.30 – 18.00 – nordic walking – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 czwartek
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.00 – 10.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 10.30 – 11.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Szarych Szeregów ➡ zbiórka przy pływalni ul. Głowackiego
✔ 14.00 – 14.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 15.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 piątek
✔ 09.00 – 10.30 – nordic walking – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 12.00 – 12.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 12.00 – 13.30 – nordic walking – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Mickiewicza ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – szósty tydzień
ukryci_026
Puchar Polski UKS Łódź 2010 w Stratosferze (foto+wideo)
windurfing
Windsurfing na Narodowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*