Poznajcie listopadowy kalendarz sportowca.


Zawody sportowe i spotkania ligowe

KiedyCoGdzie
2, 16, 23, 30CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
2Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
3UKS SMS III Łódź – Praga Warszawa – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
5ŁKS MSMS Łódź – TK Nowa Wieś – koszykówka kobietAtlas Arena (Bandurskiego 7)
6, 13, 20, 27ŁALS – siatkówkaSP 205 (Dąbrówki 1)
6UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – MUKS Krótka – siatkówka kobietHala MOSiR (Ks. Skorupki 21)
6AMWŁ w biegach przełajowychPark Baden-Powella
6Niepodległościowa 5 #LDZ – 5 kmPark na Zdrowiu
6Liga szkolna w JudoGwardia Łódź (Kościuszki 73/75)
6Master Pharm Rugby Łódź – Posnania Poznań – rugbyŁKS Łódź (al. Unii 2)
6KS Budowlani Commercecon Łódź – Rugby Klub Sparta Jarocin – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
6Niepodległościowy Spacer Nordic WalkingLas Łagiewnicki
6ŁKS Commercecon Łódź – Joker Świecie – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
6ŁKS III Łódź – Sarnów – Piłka Nożna MężczyznBoisko – Krańcowa 19
7UKS SMS Łódź – Ner Poddębice – Piłka Nożna MężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7UKS SMS III Łódź – GSS Grodzisk Wielkopolski – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7Kolejarz Łódź – Róża Kutno – piłka nożna kobietSrebrzyńska 95
7City Trail #1/5 – 5 kmPark Baden-Powella
7Widzew Łódź – Miedź Legnica – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
7XXVII Rowerowy Wyścig Niepodległości i Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie MTBLas Łagiewnicki
7PCA Grand Prix 2021 – kulturystykaMonopolis (Kopcińskiego 62)
7Mak Marketing Junior Tour – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
7TME ŁKH Łódź – SMS Toruń – hokej na lodzieLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
7ChKS PŁ Łódź – KS Otmęt Krapkowice – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
7ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – Profi Sunbud PKK 99 Pabianice – koszykówka mężczyznHala MOSiR (Ks. Skorupki 21)
8, 15, 22, 29Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
8AMWŁ w Ergonometrze WioślarskimSWFiS Uniwersytetu Medycznego (6. sierpnia 71)
9Mecz Gwiazd CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
9ŁKS Coolpack Łódź – MUKS Piaseczno – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
10Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
10AKS SMS Łódź – KKAS Konstantynów – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11-14WCT Mixed Doubles Łódź 2021 – curlingCurling Łódź (Śnieżna 10)
11Turniej Niepodległości – brydżPrząśniczka (Studencka 20/24)
11KS Wifama Łódź – Madej-Bud Kasztelan Rozprza – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
11Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
11Bieg dla Bohaterów „Od wolności do niepodległości” – 13 kmPrzed Kościołem MBZ w Łodzi (Łąkowej 40)
13-141 zjazd III ligi sezon 2021/2022 – brydżPrząśniczka (Studencka 20/24)
13Widzew Łódź – Lider Swarzędz – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
13ŁSTW OCMER – AZS UW Waterpolo – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
13ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok – piłka nożna mężczyznBoisko – Milionowa 12
13ŁKS Łódź – GKS Katowice – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
14Widzew II Łódź – RKS Radomsko – Piłka Nożna MężczyznŁodzianka (Małachowskiego 3/5/7)
14LIGA ŁKFS listopad 2021 – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
14Grot Budowlani Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
14Widzew Łódź Futsal – Dynamik Toruń – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
14UKS SMS II Łódź – Trójka Staszkówka/Jelna – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
16ŁKS Commercecon Łódź – Swietelsky Békéscsaba – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
19-21Mistrzostwa Polski Amatorów – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
19Liga 2021 – gokatyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
20 lub 21UKS MSMS Victoria Łódź – KS AZS AWF Warszawa – piłka ręczna mężczyznMSMS Łódź (Jarosławska 29)
20 lub 21UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – KSZO Ostrowiec Św. – piłka wodnaPływalnia CWFiS Uniwersytetu Łódzkiego (Styrska 20/26)
20ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – Ósemka Siedlce – siatkówka kobietHala MOSiR (Ks. Skorupki 21)
20ŁKS Coolpack Łódź – Kolejarz Basket Radom – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
20KS Wifama Łódź – Volley Team Żychlin – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
20AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
20Na spacer z mapą do lasu Wiączyń – biegi na orientacjęLas Wiączyń
20GROT Anilana Łódź – Pabiks IMPACT Pabianice – piłka ręczna mężczyznAnilana Łodź (Sobolowa 1)
20Drużynówka 2021 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
21ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
21Łódzkie Biegi Górskie – ~6,6km, ~10,5kmLas Modrzew
21Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Nordic Walking – 6,6 kmLas Łagiewnicki
21ChKS PŁ Łódź – UKS Dziewiątka Legnica – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
21Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
21Grand Prix BadmintonaZatoka Sportu (Politechniki 10)
22Łódzkie Igrzyska Studentów I Roku i AMWŁ w pływaniuPływalnia CWFiS Uniwersytetu Łódzkiego (Styrska 20/26)
23Łódzkie Igrzyska Studentów I Roku w tenisie stołowymSala Wydziału Chemii UŁ (Tamka 12)
23Zawody klubowe – pistolet, karabinDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
26IV Ninja RunVera Sport (Siewna 15)
26Zawody klubowe – pistolet, karabinStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27ŁKS Łódź – GKS Tychy – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
27Widzew Łódź – 1KS Ślęza II MOS Wrocław – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
27Grot Budowlani Łódź – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
27Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
28Na spacer z mapą do lasu – biegi na orientację Las Łagiewnicki
28Widzew Łódź Futsal – LZS Dragon Bojano – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
28XXV Memoriał Jana Kauca i Olimpijczyków w stylu wolnym i zapasach kobietHala Budowlanych (Krzyżowa 5)
28Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
28Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)


Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wtorki, g. 17NartorolkiPark na Zdrowiu
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Piątki, g. 17Nartorolki dla początkującychPark na Zdrowiu
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – październik 2019
chks
I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej SENIORÓW – ChKS drugi
Kalendarz sportowca – wrzesień 2021

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*