XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Łódzkie 2021, III Łódzki Maraton Rolkowy, mecz żużlowy Orła i kilka zawodów na 5 km. To nas czeka w lipcu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (lipiec) co gdzie
29.06-2.07 XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Piłka Ręczna Mężczyzn Hala Anilana (Sobolowa 1)
1-2 XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Zapasy Kobiet Hotel Doubletree by Hilton Łódź (Łąkowa 29)
3-4 Mistrzostwa Polski w Motocrossie ORLEN MX MP Stryków
3 Piknik Lekkoatletyczny upamiętniający M.Kwaśniewską Łódź – biegi na 60, 200, 300 m, sztafeta rodzinna AZS Łódź (Styrska 20/24)
8 Łódzka Liga Kartingowa – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
10-13 OTK SS – V OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich – tenis ziemny (młodzicy) Miejski Klub Tenisowy Łódź (Żeromskiego 117)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelb C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
14 Zabiegana Łódź – “Alimenty to nie wstyd” – 5 km Start: Łagiewniki, ul. Okólna 183
17 Ice Cream Run 2021 z Lód Miód – 5 km Park Poniatowskiego
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
18 KŻ Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
22 Łódzka Liga Kartingowa – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
25 III Łódzki Maraton Rolkowy – 11, 21, 42 km Start: Informatyczna 1
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
30 City Trail onTour – 5 km Park Baden-Powella
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
31 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w 8 bil Frame Łódź (Narutowicza 7/9)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (lipiec) co gdzie
soboty od 12 czerwca, g. 9 Parkrun Park Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR

PONIEDZIAŁEK

09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Skorupki
09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Małachowskiego
09.00 – 10.30 nordic walking – Stawy Jana
10.00 – 10.45 piłka nożna dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki (od 6 lipca)
10.30
11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Małachowskiego
11.45 – 12.30 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
12.00 – 15.00 rowerowe zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Motodrom przy ul. Małachowskiego
12.00 – 12.45 chanbara – Hala sportowa przy ul. Skorupki (od 5 lipca)
13.00 – 14.00 samoobrona – Hala sportowa przy ul. Skorupki (od 5 lipca)
13.00 – 13.45 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.15 – 15.00 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
18.30 – 19.50 samoobrona dla kobiet – Hala sportowa przy ul. Skorupki
20.00 – 21.45 ving tsun kung fu – Hala sportowa przy ul. Skorupki

WTOREK

08.30 – 09.15 gimnastyka w wodzie (uczestnik zobowiązany do zakupu biletu wstępu na pływalnię) – ‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki
09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Skorupki
10.00 – 10.45 gimnastyka w wodzie (uczestnik zobowiązany do zakupu biletu wstępu na pływalnię) – ‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
11.45 – 12.30 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
13.00 – 13.45 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.00 – 15.30 kendo – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.15 – 15.00 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki

ŚRODA

09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Skorupki
09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Małachowskiego
10.00 – 10.45 chanbara – Hala sportowa przy ul. Skorupki (od 7 lipca)
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
10.30 – 12.00 nordic walking – Park Mickiewicza
11.00 – 12.00 samoobrona – Hala sportowa przy ul. Skorupki (od 7 lipca)
11.45 – 12.30 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
12.00 – 15.00 rowerowe zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Motodrom przy ul. Małachowskiego
13.00 – 13.45 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.15 – 15.00 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
17.00 – 17.45 zajęcia na siłowni zewnętrznej – Stawy Stefańskiego
18.30 – 19.15 chanbara –‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki (od 7 lipca)
19.45 – 20.30 gimnastyka z elementami sztuk walki w wodzie
(uczestnik zobowiązany do zakupu biletu wstępu na pływalnię) ‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki (od 7 lipca)
20.45 – 21.30 samoobrona –
‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki (od 7 lipca)

CZWARTEK

08.30 – 09.15 gimnastyka w wodzie (uczestnik zobowiązany do zakupu biletu wstępu na pływalnię) – ‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki
09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Skorupki
10.00 – 10.45 gimnastyka w wodzie (uczestnik zobowiązany do zakupu biletu wstępu na pływalnię) – ‘’Pływalnia Wodny Raj’’ przy ul. Wiernej Rzeki
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
11.45 – 12.30 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
12.00 – 12.45 chanbara – Hala sportowa przy ul. Skorupki
13.00 – 14.00 samoobrona – Hala sportowa przy ul. Skorupki
13.00 – 13.45 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.15 – 15.00 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
18.30 – 19.50 ving tsun kung fu Hala sportowa przy ul. Skorupki
20.00 – 21.45 ving tsun kung fu – Hala sportowa przy ul. Skorupki

PIĄTEK

09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Skorupki
09.00 – 09.45 zajęcia ogólnorozwojowe – Hala sportowa przy ul. Małachowskiego
09.00 – 10.30 nordic walking – Stawy Jana
10.00 – 10.45 piłka nożna dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki (9 lipca)
10.00 – 13.00 bezpieczne wakacje z rowerem – Straż Miejska bezpłatnie będzie znakowała rowery – Motodrom przy ul. Małachowskiego (do 20 sierpnia)
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
10.30 11.15 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Małachowskiego
11.45 – 12.30 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
12.00 – 15.00 rowerowe zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Motodrom przy ul. Małachowskiego
13.00 – 13.45 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki
14.15 – 15.00 gry i zabawy sportowe dla dzieci – Hala sportowa przy ul. Skorupki

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4262
MP Masters i Cyklosport w Łodzi (foto)
spolem
Wiosenny nabór do szkoły kolarstwa
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – kwiecień 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*