Kalendarz sportowca – kwiecień 2022

Poznajcie kwietniowy kalendarz sportowca. Czeka nas m.in. powrót żużlowców na tor, a także maraton.

KiedyCoGdzie
1-3Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniuZatoka Sportu (Politechniki 10)
2ŁKS Coolpack Łódź – Kolejarz Basket Radom – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
2Eliminacje do OOM i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek młodszych kl. III w Gimnastyce artystycznejHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
2Armagedon Łódź – Wiosna – 1, 5, 10 kmLas Łagiewnicki
2Grot Anilana Łódź SMS ZPRP Płock – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
2Master Pharm Rugby Łódź – MKS Ogniwo SopotŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
2UKS SMS III Łódź – Włókniarz Białystok – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
2AKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
2, 9Łódzka Amatorska Liga SiatkówkiSP 205 (Dąbrówki 1)
3Widzew II Łódź – Zryw Wygoda – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
3Widzew Łódź – GKS Tychy – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
3Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
3ŁKS Szkoła Gortata Łódź – MKS ÓSEMKA Skierniewice – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
3Po życie dla Leona – 3 kmPark na Zdrowiu
3Victoria Łódź – Polonia Andrzejów – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
3Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna kobietBoisko – Srebrzyńska 95
3Milan Club Polonia Łódź – Saints Łódź – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
4ŁKS Commercecon Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
4Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
4, 11, 18, 25Time Attack – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
5, 19, 26CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
8-10II MMM Północy & XV Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz – łyżwiarstwo figuroweLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
8Widzew Łódź Futsal – We-Met Futsal Club – futsalHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
8Bieg w 12. rocznicę katastrofy w Smoleńsku – 8,5 kmróżne
8ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
9-10XVII Harasuto Cup Łódź – karate WKFHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9-10Puchar w 10-bil i Mistrzostwa Polski Seniorów w 8-bil – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
9ŁKS III Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
9ŁKS II Łódź – Legia II Warszawa – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
9Turniej Tenisa Stołowego dla AmatorówVera Sport (Siewna 15)
9Liga okręgowa – 2 zjazd – brydżBOK Rondo (LImanowskiego 166)
9ChKS Politechnika Łódź – Olk SPR Olkusz – piłka ręczna kobietChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
9Orzeł Łódź – ROW Rybnik – żużelOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
9Orlik Rugby League – Gramy dla Ukrainy – rugby XIIIŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
9KS Budowlani Commercecon Łódź – Rugby Białystok – rugbyBudowlani Łódź (Górnicza 5)
10Widzew Łódź – Skra Częstochowa – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
10Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo – siatkówka kobietArena Sportu (Bandurskiego 7)
10Strefa Supli Run – Wiosna – 5 kmPark Poniatowskiego
10GP Ziemi Łódzkiej “Prząśniczka” – brydżHotel Prząśniczka (Studencka 20/24)
10UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10Zawody klubowe – pistolet, karabinC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
10Start Łódź – Saints Łódź – piłka nożna mężczyznSpołem Łódź (Północna 36)
13-14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
13Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
14Widzew II Łódź – LKS Kwiatkowice – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
14Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
15Start Łódź – Milan Club Polonia Łódź – piłka nożna mężczyznSpołem Łódź (Północna 36)
15Saints Łódź – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
16Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaBractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
16Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
16Kolejarz Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyznBoisko – Srebrzyńska 95
16AMII Łódź – LKS Jutrzenka Bychlew – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
16UKS SMS Łódź – Rekord Bielsko-Biała – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
20Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaDziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
22Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
22ŁKS Łódź – Chrobry Głogów – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
23ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów – piłka nożna mężczyznBoisko – Krańcowa 19
23Eliminacje Mistrzostw Polski w tańcu towarzyskimb.d.
23Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – żużelOrzeł Łódź (6 sierpnia 71)
23ŁKS II Łódź – Mamry Giżycko – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
23AMII Łódź – Milan Club Polonia Łódź – piłka nożna mężczyznBoisko – Grabińska 3
23LIGA ŁKFS kwiecień 2022 – futbol stołowyFrame (Narutowicza 7/9)
23 lub 24UKS MSMS Victoria Łódź – Pabiks IMPACT II Pabianice – piłka ręczna mężczyznUKS MSMS (Jarosławska 29)
23 lub 24UKS SMS II Łódź – Pogoń Tczew – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23 lub 24UKS SMS III Łódź – Warta Gorzów WielkopolskiUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
24DOZ Maraton Łódź – 10 km, 42 km, sztafeta 2×21,097 km, sztafeta maratońskaAtlas Arena (Bandurskiego 7)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
24UKS SMS Łódź – Górnik Łęczyca – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
24Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
26Widzew Łódź – Korona Kielce – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
27Kolejarz Łódź – Start Łódź – piłka nożna mężczyznBoisko – Srebrzyńska 95
29-5Mistrzostwa Polski Juniorów w bilardzieFrame (Narutowicza 7/9)
30-1ŁKS II Łódź – Pelikan Łowicz – piłka nożna mężczyznŁKS Łódź (al. Unii 2)
30Start Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyznSpołem Łódź (Północna 36)
30Grot Anilana Łódź – SPR ROKiS Radzymin – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
30UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna kobietUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30Widzew II Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyznŁodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
30AKS SMS Łódź – Ner Poddębice – piłka nożna mężczyznUKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30Saints Łódź – MUKS Włókniarz Ii Pabianice – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
30Victoria Łódź – Kalonka – piłka nożna mężczyznChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

Zawody sportowe i spotkania ligowe



Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wtorki, g. 18Biegam z Zieloną ŁodziąPark 3 Maja
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Soboty g. 10Nartorolki z Zieloną ŁodziąPark na Zdrowiu
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *