Poznajcie grudniowy kalendarz sportowca.


Zawody sportowe i spotkania ligowe


KiedyCo Gdzie
1, 8, 15XMAS MONSTER DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
1-3XV Zawody Mikołajkowe 2021 – Puchar obchodów Stulecia PZŁF – łyżwiarstwo figuroweLodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
1Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
2Widzew Łódź – Wisła Kraków – piłka nożna mężczyznWidzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2021/2022Atlas Arena (Bandurskiego 7)
4ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
4KS WIFAMA Łódź – KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
4ŁKS Coolpack Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
4ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
5Strefa Supli Run – Zima – 5 kmPark Baden-Powella
5Mak Marketing Junior Tour – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
5Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w halowej piłce nożnejŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
7, 15, 22Łódzka Amatorska Liga SiatkówkiSP 205 (Dąbrówki 1)
7, 8, 9, 14, 16CNBA – koszykówkaSpołem Łódź (Północna 36)
7Mini Mikołajkowy Turniej BadmintonaVera Sport (Siewna 15)
8Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
9Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
10Zawody klubowe – pistolet, karabinStrzelec Łódź (Konstantynowska 1)
10Liga Kartingowa 2021 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
11-12Turniej Finałowy II Ligi Bilardowej – bilardFrame (Narutowicza 7/9)
11ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
11Otwarty Gwiazdkowy Turniej Judo Dzieci i MłodzikówHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
11Bieg Herosów im. Julii Gajzler – 5,5 kmLas Łagiewnicki
11Drużynówka 2021 – gokartyRacing Center Łódź (Wydawnicza 5)
11GROT Anilana Łódź – Azoty-Puła – piłka ręczna mężczyznAnilana Łódź (Sobolowa 1)
11Turniej o Puchar Stanisława Frączyka – tenis stołowyEnergetyk (Wacława 22/24)
12Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
12Mikołajkowy turniej badmintona dla amatorówZatoka Sportu (Politechniki 10)
12Mistrzostwa Łodzi w brydżuPrząśniczka (Studencka 22/24)
12City Trail #2/5 – 5 kmPark Baden-Powella
12Łódzkie Biegi Górskie ~6,6km, ~10,5kmLas Łagiewnicki
12ChKS PŁ Łódź – SPR Sośnica Gliwice – piłka ręczna kobietChKS PŁ Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
12Turniej o Puchar Prezydent ŁodziŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
12Widzew Łódź – MUKS Poznań – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – KS Kutno – koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
12Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
14CV Gran Canaria – ŁKS Commercecon Łódź – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15ŁKS Commercecon Łódź – CV Gran Canaria – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaSpołem Łódź (Północna 36)
18-19Mistrzostwa Polski Juniorów (U-19) i Młodzików (U-13) w piłce wodnejb.d.
18-192 zjazd III ligi sezon 2021/2022 – brydżPrząśniczka (Studencka 22/24)
18ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – Box Logistics Waterpolo Poznań – piłka wodnaZatoka Sportu (Politechniki 10)
18UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – Arkonia Szczecin – piłka wodnaPływalnia CWFiS Uniwersytetu Łódzkiego (Styrska 20/26)
18EM31 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – unihokejZatoka Sportu (Politechniki 10)
18ŁKS Commercecon Łódź – Radomka Radom – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
18ŁKS Coolpack Łódź – Żubry Chorten Białystok- koszykówka mężczyznZatoka Sportu (Politechniki 10)
18KS WIFAMA Łódź – METPRIM Volley Radomsko – siatkówka mężczyznWifama Łódź (Narutowicza 1/3)
19-20Ogólnopolski Turniej Szkół „Łódzka Gwiazdka” – tenis stołowyb.d.
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
19Mistrzostwa Polski w karate olimpijskimAtlas Arena (Bandurskiego 7)
19Widzew Łódź – Contimax MOSiR Bochnia – koszykówka kobietHala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaStrzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
19Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaKolimator Łódź (Rzgowska 17a)
20Grot Budowlani Łódź – Volley Wrocław – siatkówka kobietŁódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
22Finał CNBASpołem Łódź (Północna 36)
26Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaC4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
26XMAS RUN 2021 z Perła Piotrkowska – 5 km 10 kmLas Łagiewnicki
28Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
30Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelbaColt Łódź (Okopowa 70/106)
31XXXVII Bieg Sylwestrowy – 10 km Las Łagiewnicki

Imprezy rekreacyjne


KiedyCoGdzie
Wtorki, g. 17NartorolkiPark na Zdrowiu
Środy, g. 18Sparing / Trening z Łódzkim Klubem Futbolu StołowegoFrame (Narutowicza 97/9)
Piątki, g. 17Nartorolki dla początkującychPark na Zdrowiu
Soboty, g. 12ParkrunPark Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR – informacje na stronie www.mosir.lodz.pl

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – marzec 2016
IMG_2571_kopiuj
Grand Prix w skokach do wody (foto)
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – luty 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*