XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Łódzkie 2021to najważniejsze wydarzenie sportowe czerwca. Poza tym ostatnie mecze Widzewa i ŁKSu, spotkania Budowlanych, Orła czy Wilków Łódzkich.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (czerwiec) co gdzie
1 Turniej brydżowy Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
1-2, 8-10, 15, 17, 22, 24 CNBA – koszykówka mężczyzn Społem Łódź (Północna 36)
3 Treningowy Maraton na Zdrowie vol.41 – 42,2 km Start: Łagiewniki – Skrzydlata 75
4-5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Łódź gimnastyka sportowa k i m Hala Karpacka (Karpacka 61)
4 ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
5-6 Basketmania – koszykówka 3×3 Manufaktura
5 Widzew II Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
5 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
5 Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
6-12 Aluplast.Tenis oknem na Świat – Mistrzostwa Polski – tenis zmieny MKT Łódź (Żeromskiego 117)
6 Memoriał Ludwika Szumlewskiego – lekkoatletyka AZS Łódź (Lumumby 22/26)
6 Szalona 50 – 25, 50 km Start: Łagiewniki – Okólna 185
6 UKS SMS Łódź – MUKS Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 AKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8-9 Licealiada – siatkówka plażowa ZSO 8 (Czernika 1/3)
9 ŁKS II Łódź – Boruta Zgierz – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
11 Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wlkp. – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
12-13 IV Turniej Zapaśniczy WIR Shark dla dzieci i młodzików – Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12-13 Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach AZS Łódź (Lumumby 22/26)
12-14 MW – Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 14 – tenis ziemny Start Łódź (św. Teresy 56/58)
12 Festiwal Koszykówki Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
12 Trzeci Bieg „Recepta na Zdrowie” – 10 km Start: Łagiewniki
12 Finał PPMŁ Kobiet i Mężczyzn – piłka siatkowa plażowa ZSO 8 (Czernika 1/3)
12 lub 13 Budowlani Łódź – Juvenia II Kraków – rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
13 XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Łódzkie 2021 – otwarcie b.d.
13 Wilki Łódzkie – Rzeszów Rockets – futbol amerykański ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
13 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Start: Łagiewniki
13 Widzew Łódź – Odra Opole – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
17-20 OOM – Gimnastyka sportowa Hala Karpacka (Karpacka 61)
18-20 30 MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź w tenisie stołowym ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
19-20 Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych AZS Łódź (Lumumby 22/26)
19 UKS SMS Łódź – Różyca – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19 AKS SMS Łódź – Start Brzeziny – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19 Widzew II Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
19 ŁKS II Łódź – LKS Kwiatkowice – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
19 Pączek Run 2021 z Piekarenką – 5 km Park na Zdrowiu
19 lub 20 Master Pharm Łódź – Arka Gdynia – rugby b.d.
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
20 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Start: Łagiewniki
20 Mak Marketing Junior Tour – bilard Frame Łódź (Narutowicza 7/9)
20 Mini Wyścig Solidarności i Olimpijczyków – kolarstwo Różne miejsca
20 Pięciomaraton na Zdrowie vol.2 – 42,2 km Park na Zdrowiu
23-26 32. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków – kolarstwo Różne miejsca
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
24-27 OOM – Judo Hotel Doubletree by Hilton (Łąkowa 29)
24-30 OOM – Szermierka AZS Łódź (Styrska 20/24)
25-27 OOM – Gimnastyka artystyczna Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
25 CNBA – finał -koszykówka mężczyzn Społem Łódź (Północna 36)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
29-30 OOM – Zapasy styl wolny Hotel Doubletree by Hilton (Łąkowa 29)
29-30 OOM – Piłka ręczna mężczyzn Hala Anilana (Sobolowa 1)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (czerwiec) co gdzie
soboty od 12 czerwca, g. 9 Parkrun Park Poniatowskiego
Imprezy organizowane przez MOSiR
👉 poniedziałek
✔ 09.00 – 10.30 – nordic walking – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 12.00 – 13.30 – nordic walking – Stawy Stefańskiego ➡ zbiórka przy siłowni zewnętrznej
✔ 12.00 – 12.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 wtorek
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.00 – 10.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 10.30 – 11.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 14.00 – 14.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 15.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
👉 środa
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.30 – 12.00 – nordic walking – Park Mickiewicza ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inzynierska/Parkowa
✔ 16.30 – 18.00 – nordic walking – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 czwartek
✔ 09.00 – 09.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 10.00 – 10.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 10.30 – 11.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Szarych Szeregów ➡ zbiórka przy pływalni ul. Głowackiego
✔ 14.00 – 14.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 15.15 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 18.30 – 19.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 19.30 – 20.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 20.30 – 21.15 – sztuki walki – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
👉 piątek
✔ 09.00 – 10.30 – nordic walking – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 11.00 – 11.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Park Poniatowskiego ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa
✔ 12.00 – 12.45 – ćwiczenia ogólnorozwojowe – Stawy Jana ➡ zbiórka przy przystani
✔ 12.00 – 13.30 – nordic walking – Park Piłsudskiego ➡ zbiórka przy Amfiteatrze
✔ 13.00 – 14.30 – nordic walking – Park 3-go Maja ➡ zbiórka przy hali sportowej ul. Małachowskiego
✔ 14.30 – 16.00 – nordic walking – Park Mickiewicza ➡ zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sobolowa_1
Basen przy Sobolowej (wizualizacja)
Kalendarz sportowca – wrzesień 2020
PICT1785
Święto Wojska Polskiego na Społem (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*