W czwartek, 23 stycznia o godz. 20 w Konkrecie wystąpią Kadabra Dyskety Kusaje i Kurkiewicz. Wstęp – 15 zł.

Kadabra Dyskety Kusaje (cyber dreampop/ lo-fi / electronic)
hejo łodziaki : 3przyjeżdżamy do Was my, czyli kadabraki bardzo chcemy zaprezentować Wam koncert muzyczny cieszymy się niebywale, bo jeszcze nigdy u Was nie byliśmy : 3 jeśli nie wiecie co gramy, to sprawdźcie sobie tu:

Kurkiewicz (coldwave / synth punk / new romantic / new wave)
Pomorski muzyk młodego pokolenia. Po udanych premierach jego poprzednich wydawnictw, ambientowego „Aloha Park” (enjoy life) oraz slackersko-marzycielskiego „Z Całej EPy” (Opus Elefantum Collective), przyszedł czas na jego najnowszy materiał, mocno odstający od jego poprzednich wybryków.

„Stare Kombi gra Ariela Pinka” – Tego wieczoru Kurkiewicz zaprezentuje całkowicie nowy materiał z okolic zimnofalowego synth punka, z mocnymi wpływami new romantic i new wave. Teksty w językach polskim i angielskim inspirowane są w większości otaczającym go światem i sytuacjami, na bazie których kreuje i wymyśla swoje własne historie. Piosenki składające się z syntezatorowych padów, agresywnej gitary i rytmicznej perkusji z automatu mają za zadanie jednocześnie wprawić słuchacza w dziwny niepokój, jak i nadawać się do tańczenia i zabawy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oik
Olbrzym i Kurdupel w Niebostanie
Ted Nemeth w Łódzkim Domu Kultury
hardcold
Hard Cold w Grandzie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*