kabaretwpolsceW najbliższą sobotę, 15 października o godz. 18 w Klubie Nauczyciela rozpocznie się niezwykłe spotkanie autorskie z Andrzejem Domagalskim i Leszkiem Kwiatkowskim, autorami monografii  “Kabaret w Polsce 1950-2000″.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Kawecki, gościnnie wystąpią: Andrzej Janeczko i Maja Piwońska, czyli Trzeci Oddech Kaczuchy, kabaret KAPOTA, Stanisław Bożyk, Małgorzata Warzecha, Krystyna Piaseczna, Teresa Gałczyńska, Ewa Kuklińska, Krystyna Giżowska i inni .

Serdecznie zapraszamy do przyjścia, a także do udziału w naszym konkursie, w którym możecie zdobyć jedną z dwóch sztuk „Kabaretu w Polsce 1950-2000”. To publikacja wydana w formie felietonów historyczno- obyczajowych, spisanych na 399 stronach. Zawiera około 300 biogramów oraz ponad 600 zdjęć często dotychczas niepublikowanych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kabaret”, w treścimaila podacie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie, dlaczego chcecie publikację. Zabawę zakończymy 16 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Książki otrzymają autorzy najciekawszych mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
trio1small
Phishbacher New York Electric Trio w Improwizacji (ODWOŁANE!!)
Bolewski i Tubis w Monopolis (zakończony)
Styczen_2015_plakat_a3
Halokultura – karnet – styczeń 2015 (zakończ)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*