sluchajciee25. października w łódzkiej Piwnicy Artystycznej- Przechowalnia zaprezentowała się grupa kabaretowa Słuchajcie z Zielonej Góry. Kabaret istnieje już od ponad 10 lat. Przez ten czas zgromadzili na swoim koncie mnóstwo nagród za dotychczasową pracę artystyczną.

W skład grupy wchodzi trzech mężczyzn: Jarosław Marek Sobański (lider grupy o niebanalnej stylizacji i osobowości), Tomasz Łupak (posiadający niesamowity głos i umiejętności aktorskie) oraz Janusz Pietruszka, który dołączył do nich stosunkowo niedawno, bo w 2009 roku, zastępując Katarzynę Piasecką.

W bardzo kameralnym gronie występ kabaretu okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaprezentowane skecze bawiły wszystkich bez wyjątku, śmiech słychać było chyba aż na ulicy. Występ tak bardzo podobał się wszystkim obecnym, że kabaret bisował aż cztery razy.  Skecze kabaretu Słuchajcie dotyczą codziennych spraw, może dlatego z taką lekkością się je ogląda. Ich celem jest szukanie komiczności w sytuacjach jak najbardziej prozaicznych.

W ich programie nie ma wulgaryzmów, nie szukają sensacji w polityce i to jest ich wielki plus. Show kabaretu Słuchajcie nie polegał na odklepaniu paru scenek, ale na prawdziwym kontakcie z widownią. Były skecze, fantastycznie wykonane przez Tomasza Łupaka piosenki, ale i może przede wszystkim fajna nić porozumienia między artystami a publicznością.

Na pewno kabaret wart zobaczenia na żywo!

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2011 – Kabareton (foto)

25-lecie Cezarego Pazury w Atlas Arena (foto)

Kabaret Czesuaf w Przechowalni (foto)


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
teatrszwalnia
Teatr Szwalnia znów otwarty
net_btow_0356
Inauguracja 36. Łódzkich Spotkań Teatralnych (foto)
Warsztaty teatralne Michała Rzepki w Kamienicy 56

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*