smileW niedzielę, 12 lutego o godz. 17 w Klubie Wytwórnia wystąpi Kabaret Smile. Bilety: 60 zł (miejsca siedzące nienumerowane)

Misja kabaretu Smile jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie znamy z życia codziennego. Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie. Kabaret występuje w wielu realizacjach telewizyjnych oraz jest gospodarzem programu „na żywo” w TVP2 pt. „Dzięki Bogu już weekend”.

„To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które spotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują. Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
TWL_Sciezki_Zycia_plakat
Ścieżki życia w Teatrze Wielkim
dekamore
DekAmore w Teatrze Arlekin
Ksiega_Dzungli
Premiery teatralne – luty 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*