Kabaret Nowaki w Teatrze Muzycznym

Najnowsze skecze w programie Kabaretu Nowaki  – „Za granicą żartu” !!!

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.  Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.  Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. 

Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.  To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to nowe skecze i program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

KABARET NOWAKI- „Za granicą żartu”

ŁÓDŹ– Teatr Muzyczny, ul. Północna 47/51

Data: 23.05.2022 r. (poniedziałek)

Godz. 20:30

Ceny biletów: 80-100 zł

Zamówienia zbiorowe u Organizatora:  tel. 531-531-001    e-mail:  bilety@agencjamuza.pl

Sprzedaż biletów on-line:  

www.kabaretowebilety.pl;  www.kupbilecik.plwww.biletyna.pl , www.ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *