Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na spotkanie z satyrą na najwyższym poziomie.

Już 23 maja br., w Łodzi, Kabaret NOWAKI zaprezentuje nowe skecze i scenki w programie „Za Granicą Żartu”

Każdemu wydarzeniu organizowanemu aktualnie przez Agencję, również w Lublinie,  towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy, on line (https://www.siepomaga.pl/muza-dla-ukrainy) lub do puszek w trakcie spektaklu, do udziału w której szczerze zachęcamy.

 

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.
Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.
Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. 
Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.  To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny.

Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu, to program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

ŁÓDŹ– Teatr Muzyczny, ul. Północna 47/51

Data: 23.05.2022 r. (poniedziałek)

Godz. 20:30

 

Ceny biletów: 80-100 zł

Zamówienia zbiorowe u Organizatora:  tel. 531-531-001    e-mail:  bilety@agencjamuza.pl

Sprzedaż biletów on-line:  

www.kabaretowebilety.pl;  www.kupbilecik.pl;  www.biletyna.pl , www.ebilet.pl

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lowcyb
Łowcy.B na Wydziale Zarządzania UŁ
divashow
Diva show w AOIA
smile
Kabaret Smile w Lutni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*