30 października o godz. 17:30 i 20:30 w Teatrze Muzycznym wystąpi Kabaret Neo-Nówka z najnowszym programem pt. „Kazik sam w domu”.

Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,

Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety w cenie: 60 zł, 80 zł, 90 zł i 120 zł. Miejsca sprzedaży: Teatr Muzyczny i http://adria-art.pl/wydarzenie/lodz/kabaret-kabaret-neo-nowka-kazik-sam-w-domu-teatr-muzyczny-lodz-30-pazdziernika-2018/73159;73160/.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
neonowka
15-lecie Kabaretu Neo-Nówka w Atlas Arenie
seesav
See-Sav Impro w Domu Literatury
dobrywieczor
Dobry Wieczór Kawalerski w Lutni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*